Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Trenčínská

Mateřská škola Trenčínská

Koncepce školy je orientovaná na všestranný harmonický rozvoj dítěte po stránce psychické i fyzické s respektováním individuálních zvláštností.

Mateřská škola Trenčínská

Trenčínská 2770/7
14100 Praha 4 - Spořilov

Telefon: 272 761 116
E-mail: cerhova@seznam.cz
Web: http://www.mstrencinska.cz


Koncepce školy je orientovaná na všestranný harmonický rozvoj dítěte po stránce psychické i fyzické s respektováním individuálních zvláštností.Pracujeme s vlastním výchovným programem, kde se sledují cíle jako je rozvíjení dítěte, jeho učení a poznání, osvojení si základů hodnot, získání osobní samostatnosti a schopnosti projevu jako samostatné osobnosti.

Děti jsou v MŠ rozděleny podle věku do 3 tříd, na přání rodičů mohou být zařazeni sourozenci nebo kamarádi do stejné třídy.
Interiéry jsou vybaveny novým, dětem adekvátním nábytkem, hracími koutky, vhodnou zateplenou podlahovou krytinou.
K MŠ náleží zahrada v rozloze přes 4 500m2 se vzrostlými ovocnými a jehličnatými stromy, novými pískovišti a dřevěnými prolézačkami a herními prvky. Ke škole patří jídelna s výbornou kuchyní a dle potřeby dietní stravou respektující bezlepkovou dietu, popř.po onemocnění mononukleózou.
V MŠ je stálý kolektiv pedagogických i správních zaměstnanců. Rodičům je k dispozici logopedická asistentka ( v budově ), dále pedagogicko-psychologická poradna či spolupráce s dalšími odborníky.
Děti mohou nastupovat po dohodě během celého dopoledne, příjem nových dětí je možný během celého školního roku. Adaptační doba podle dohody.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.