Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola V Benátkách

Mateřská škola V Benátkách

Výchovná činnost je uskutečňována podle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.Paní učitelky hledají nejvhodnější metody a formy práce, které děti připravují na život v 21. století.

Mateřská škola V Benátkách

V Benátkách 1751/4
14900 Praha 4 - Chodov

Telefon: 267914819
E-mail: msbenatky@gmail.com
Web: http://www.ms-benatky.cz/


Výchovná činnost je uskutečňována podle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání.Paní učitelky hledají nejvhodnější metody a formy práce, které děti připravují na život v 21. století.Při své práci s dětmi si uvědomují, že předškolní věk je rozhodující pro získávání správných návyků chování a pro rozvoj duševní a tělesné rovnováhy.Při činnosti s dětmi kladou důraz na individuální přístup, zvláště v případech cizojazyčných skupin dětí.
Laskavým přístupem a velmi dobrou spoluprací s rodiči a ostatními pracovníky školy se vytváří pohodová a příjemná rodinná atmosféra.

Od 2. pololetí každého školního roku probíhá s dětmi "předškoláčky" individuální příprava na školu, místo odpoledního odpočinku. Na tuto činnost navazuje již tradiční spolupráce s ZŠ Donovalská. Jsou připravována tematicky zaměřená dopoledne např. Sportovní, Tvůrčí dílny, dále Vánoční besídka a koncert...

Budova Mateřské školy V Benátkách je čtyřtřídní škola pavilonového typu se zahradou, ve vilové zástavbě starého Chodova.
Budova je umístěna stranou od dopravního ruchu, a přesto dobře dostupná.

Kontakt:

Mateřská škola  V Benátkách
V Benátkách 1751/4
149 00  Praha 4-Chodov

Tel:+420 2 679 14 819
Mobil: +420 602 604 420
Fax: +420 267 914 819

[Web-Mateřská škola  V Benátkách]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.