Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Za invalidovnou

Mateřská škola Za invalidovnou

Naše cíle ve výchovně vzdělávací činnosti :1.Pečovat o všestranný rozvoj a spokojenost nám svěřených dětí, respektovat při tom osobnost dítěte a jeho individuální vlastnosti.Důsledně individuálně pracovat s integrovanými dětmi podle předem vypracovaných výchovných plánů.

Mateřská škola Za invalidovnou

Mateřská škola Za invalidovnou

Za invalidovnou 579/3
18600 Praha 8 - Karlín

Telefon: 284 812 468
E-mail: sps.za_invalidovnou@zris.mepnet.cz
Web: http://www.zs-mszainvalidovnou.cz/


Naše cíle ve výchovně vzdělávací činnosti :

1.Pečovat o všestranný rozvoj a spokojenost nám svěřených dětí, respektovat při tom osobnost dítěte a jeho individuální vlastnosti.Důsledně individuálně  pracovat s integrovanými dětmi podle předem vypracovaných výchovných plánů.
2.Při práci s dětmi upřednostňovat mravní a estetické složky výchovy v těsné spolupráci s rodiči.
3.Spolupracovat úzce s rodiči při výchovném působení na dítě, při přípravě besídek ke Dni matek a na Vánoce, při organizování „dlouhých" vycházek    a  výletů, podněcovat zájem  rodičů o veškeré dění na škole poskytováním všech informací o životě dětí v naší mateřské škole a seznamováním s výsledky naší práce a snahy dětí.
4.Při výchovné práci s dětmi nenadhodnocovat výsledky činnosti. Soustředit
  se na  prožitek a pohodu dětí při činnosti a radost  z   ní .  

Mateřská škola „Za Invalidovnou" byla  uvedena do provozu 7.10.1963 jako společné zařízení  mateřská škola – jesle. Nyní jsme pouze mateřská škola – celodenní, dvoutřídní se všemi třídami heterogenními – smíšenými. Tato mateřská škola byla zcela zničena povodněmi v roce 2002 a na původní adrese nebude obnovena. Od 20.10.2003 působíme na nové adrese. Mateřská škola "Za Invalidovnou" má nyní zcela zrekonstruované prostory s velkou zahradou v klidném prostředí školního areálu Invalidovna. Právním subjektem jsme od 1.1.1996.           

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.