Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská školka Beruška

Mateřská školka Beruška

Mateřská Školka Beruška je nestátní předškolní zařízení rodinného typu (do 20dětí ) zařazené do sítě škol a předškolních zařízení MŠMT.

Mateřská školka Beruška

K železnici 307
19011 Praha 9-Běchovice

Telefon: 281 932 252
E-mail: beruska@applet.cz
Web: http://www.euneco.cz/beruska


Mateřská Školka Beruška je nestátní předškolní zařízení rodinného typu (do 20dětí ) zařazené do sítě škol a předškolních zařízení MŠMT.Byla založena v r. 1997 a je umístěna na východním okraji Prahy v městské části Běchovice, v klidném a čistém prostředí. Vlastní provoz je ve vile se zahradou, která je dětmi celoročně bohatě využívána.Kromě běžného (letního) vybavení pro děti byl v zahradě vybudován ovál, na kterém děti jezdí velké závody formule 1 - Beruška. V zahradě je také malý umělý svah, kde v zimním období děti bobují a sáňkují.
Vzhledem k relativně malému kolektivu, přísnému dodržování hygieny, používání ekologických antialergizujících materiálů a pravidelnému ekologickému úklidu (mikroorganismy, roztoči) se ve školce podařilo výrazně snížit nemocnost dětí.
Zdraví našich dětí je pro nás jedno z nejdůležitějších a proto se o ně pravidelně stará pediatr, stomatolog a ortoped, v případě nutnosti logoped a psycholog.

Ve vybavení školky kromě standardních hraček vhodných pro jednotlivé věkové kategorie je kladen zvláště důraz na hračky, které nutí děti k aktivní hře typu skládaček. děti pečuje 5 pedagogů, jejichž hlavním cílem je vytvořit pro děti klidné domácí prostředí, ve kterém jsou nenásilnou formou připravovány na přechod do základní školy. Vzhledem k rodinnému typu je v naší školce obzvláště využíván individuální přístup. Tím se snažíme maximálně podchytit a rozvinout schopnosti jednotlivých dětí.
Radostný a spokojený úsměv dítěte je pro nás tou největší odměnou.

Kontakt:

Mateřská školka Beruška, s.r.o.
K železnici 307
190 11  Praha-Běchovice

Tel: +420 281 932 252

Email: beruska@applet.cz

[Web-Mateřská školka Beruška]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.