Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Školička BALÍČEK

Školička BALÍČEK

Školička a jesle BALÍČEK jsou výchovně - vzdělávacím centrem pro předškolní děti od 1,5 roku do 5 let zaměřené na přirozený rozvoj dětí.

Školička BALÍČEK

Kamýcká 716
16500 Praha 6 - Suchdol

Telefon: Null
E-mail: balicek@balic.cz
Web: http://www.balic.cz/balicek/


Školička a jesle BALÍČEK jsou výchovně - vzdělávacím centrem pro předškolní děti od 1,5 roku do 5 let zaměřené na přirozený rozvoj dětí. Provozovatelem je společnost BALIC, s.r.o., akreditované zařízení MŠMT ČR (www.balic.cz).

Školička a jesle BALÍČEK jsou v provozu celoročně (tedy i o prázdninách) v režimu po - pá od 7:30 do 17:30 hod. nebo dle požadavků a potřeb rodičů.

Individuálním přístupem podporujeme zdravý rozvoj osobnosti dítěte a jeho učení. Vytváříme pro děti motivační prostředí s klidnou a rodinnou atmosférou, tak aby se u nás cítily spokojené a šťastné.

Zaměřujeme se na všestranný rozvoj dětí s důrazem na pohyb a osvojení si zdravého životního stylu. V souladu s Národním vzdělávacím programem vedeme děti k osvojení si potřebných návyků, znalostí a dovedností. Všechny činnosti odpovídají věku a stupni vývoje dítěte a jsou citlivou kombinací záměrného a spontanního učení. Klademe důraz na svobodné rozhodování o činnostech a zájmech, které dětem přináší pocit jistoty a důvěry.

Pečlivě dbáme na výběr pedagogů a pečovatelek - zdravotních sester, jejich vzdělání, praxi a další pravidelná školení. Vedle odborných školení absolvují všichni pedagogové pravidelná školení první pomoci. Bezpečnost dětí je pro nás prioritou!

Kromě denní docházky a docházky ve vybrané dny nebo části dne nabízíme rovněž hlídání dětí dle potřeb rodičů. Dále zájmové kroužky a volnočasové aktivity pro děti. 


Kontakt:

Školička BALÍČEK
Kamýcká 716
165 00 Praha 6 – Suchdol

mobil: 608 40 33 33

e-mail: balicek@balic.cz

[Web - Školička BALÍČEK]Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.