Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Školička Seminárium

Školička Seminárium

Seminárium – hudebně dramatická školička s rozšířenou výukou jazyků...je nová hudebně dramatická školička pro malé děti od 2,5 – 5 let.

Školička Seminárium

Eledrova 1/725
18000 Praha 8

Telefon: Null
E-mail: seminarium@seznam.cz
Web: http://www.seminarium.cz


Seminárium – hudebně dramatická školička s rozšířenou výukou jazyků...je nová hudebně dramatická školička pro malé děti od 2,5 – 5 let.Důraz je tedy kladen na rytmiku, hudební výchovu, pohyb a tanec, ale ani jiné aktivity nebudou dětem chybět. Kvalifikovaný personál bude vyučovat základy Anglického jazyka, Španělštiny a ruského jazyka. Dále bude pravidelně k dětem docházet psychoterapeut, který bude vést speciální hodiny muziko-terapie a arte-terapie, ale půjde spíše o psycho - arte - muziko typologii, kde děti budou malovat, tančit, modelovat, zahrádkařit a předvádět etudy atd.).
Cílem tohoto zařízení je poskytnou dětem zázemí v profesionálním zařízení, které ale působí domácí pohodou a klidem.
Veškerý personál má pedagogické vzdělání a zkušenost s výukou dětí v předškolních zařízeních. Při výběru byl kladen důraz nejen na pedagogické schopnosti, ale také osobnostní předpoklady s citem pro práci s dětmi a hudební průpravu, která zahrnuje znalost minimálně jednoho hudebního nástroje, hudební nauky a speciální metodiky při práci s dětmi předškolního věku, tak aby mohly být děti vyučovány flétně a jiným jednoduchým nástrojům.
Každé třídě náleží personál 2 lektorů, kteří si děti na speciální aktivity rozdělují dle věku a schopností, ale vždy tak,  že na jednoho učitele připadá maximálně 6-7 dětí, neboť jedině tak  lze zajistit individuální přístup k osobnosti každého dítěte a zajistit tak co nejlepší výsledky.  Dále je velký důraz kladen na  interakci jednotlivce v kolektivu ostatních dětí, tak aby se cítily všechny děti dobře.

Kontakt:

Školička Seminárium
Eledrova 1/725
Praha 8

Tel: +420 605 159 342
Tel: +420 77 44 22 765

E-mail: seminarium@seznam.cz

[Web-Školička Seminárium ]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.