Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next 20. Mateřská škola Studentská

20. Mateřská škola Studentská

Důležité je učit slovy a vychovávat příkladem. Je tedy nutné s dětmi hovořit, srozumitelně odpovídat na jejich otázky, nepodceňovat jejich věk, dítě musíme přiměřeně zaměstnávat, aby nemělo pocit nudy a nedát mu tak příležitost zabývat se zkoumáním nevhodných předmětů a jevů.

20. Mateřská škola Studentská

Studentská 3077
27204 Kladno

Telefon: 312 268 310
E-mail: skolicka@20ms-kladno.cz
Web: http://www.20ms-kladno.cz/


Důležité je učit slovy a vychovávat příkladem. Je tedy nutné s dětmi hovořit, srozumitelně odpovídat na jejich otázky, nepodceňovat jejich věk, dítě musíme přiměřeně zaměstnávat, aby nemělo pocit nudy a nedát mu tak příležitost zabývat se zkoumáním nevhodných předmětů a jevů.Pro snažší plnění těchto úkolů v mateřské škole je nutná úzká spolupráce s rodinou, zvláště v oblasti výchovy ke zdravému životnímu stylu ( využívat vycházek a pobytu na čerstvém vzduchu k upevňování zdraví dětí, vytvářet kladný vztah k okolnímu světu a poznávat ho vlastními smysly – k tomu používáme každodenních vycházek, které jsou součástí denního režimu v mateřské škole, dále pak pobytu na škole v přírodě, při němž se snažíme upevňovat kladné vzájemné vztahy mezi dětmi, pomáhat kamarádovi, nepodceňovat ho, nezesměšňovat atd …, vytváříme pouto mezi dítětem a učitelkou, dítětem a rodičem, dáváme mu možnost opřít se o tento vztah, pomáháme radou, pěstujeme důvěru v dospělou osobu.
Cílem tohoto snažení je zvyšovat odolnost dětí vůči nepříznivým jevům, učit je zvládat problémy a konflikty ( pracovat s problémovými jedinci – věnovat jim zvláštní individuální péči ), rozvíjet smysl pro sebekontrolu atd …
Důležité  a nutné je respektování věkových a osobnostních zvláštností, včasné odhalení poruch psychosociálního vývoje či jiných postižení dětí, všímat si rodinného zázemí dětí, zjišťovat vzájemné vztahy v rodině, způsob rodinného soužití, vliv rodiny na dítě atd …

Kontakt:

20. Mateřská škola Studentská
Studentská 3077
272 04 Kladno

Tel: +420 312 268 310

Email: skolicka.20@worldonline.cz

[Web-20. Mateřská škola Studentská]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.