Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian, s.r.o.

Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian, s.r.o.

Mateřská škola Sunny Canadian je svým školním vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání zaměřena na to, aby si děti od útlého věku osvojovaly základní životní a jazykové dovednosti, a získaly tak předpoklady pro pokračování v dalším vzdělávání, které mohou absolvovat na Základní škole Sunny Canadian.

Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian, s.r.o.

Hlubočinka 816
25168 Hlubočinka

Telefon: 323 672 586
E-mail: info@sunnycanadian.cz
Web: http://www.sunnycanadian.cz


V naší školce probíhá vzdělávání v anglickém a českém jazyce. Klademe důraz na kvalitní výuku formou hry. Ve třídách je maximálně 12 dětí na 2 pedagogy. Prosazujeme individuální přístup k dětem a k výuce. Školka je vybavena interaktivními hračkami, nástroji, učebními pomůckami a počítači, které pomohou Vašim dětem v přípravě na základní školu. Nabízíme velmi pečlivě propracovaný a speciálně upravený program pro předškoláky, který obsahuje vše, co patří k rozvoji osobnosti, kreativity a fyzického rozvoje s návazností na základní školu. Školní vzdělávací program "Sunny Canadian - Learning with fun" je v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání vycházející  ze zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).
Naši učitelé vytvářejí ve školce radostnou a příjemnou atmosféru a jednají s dětmi přátelsky a s porozuměním. Pomáhají dětem objevit a rozvinout v nich řadu pocitů a dojmů, které jsou pro jejich rozvoj velmi důležité. Budujeme v dětech pocit sebedůvěry a sebeúcty a věříme,že obojí se vytváří v pozitivním prostředí plném podpory, která je povzbudí k hledání nových zkušeností a porozumění světu.
Kontakt:

Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian, s.r.o.
251 68  Sulice-Hlubočinka 816

Telefon: +420 323 672 586
Mobil: +420 605 241 168
Fax: +420 323 672 586
Email: info@sunnycanadian.cz

[Web - Sunny Canadian]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.