Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Beruška

Mateřská škola Beruška

Výchovně vzdělávací práce je zaměřená na dítě a jeho individuální a osobnostní rozvoj s cílem naučit dítě se učit a poznávat nové kolem sebe.

Mateřská škola Beruška

Táborská 350
25601 Benešov

Telefon: 317 722 265
E-mail: info@msberusky.cz
Web: http://www.msberusky.cz


Výchovně vzdělávací práce je zaměřená na dítě a jeho individuální a osobnostní rozvoj s cílem naučit dítě se učit a poznávat nové kolem sebe.Poznáváme prostředí školy, města, přírody, střídání ročních období, svátků, tradic...
Výchovně vzdělávací činnost je zaměřena na osobnostní rozvoj dítěte.
VÝCHOVNÁ A VZDĚLÁVACÍ ČINNOST MŠ pracuje podle školního vzdělávacího programu zde, který je vypracovaný na základě Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. Věkově smíšené třídy zaručují přirozené sociální prostředí, které podporuje úctu a respekt k ostatním a učí toleranci.

Kapacita mateřské školy je 90 zapsaných dětí , které jsou rozděleny do pěti tříd. Podle potřeby otevíráme i třídy speciální. V naší škole je již běžné vzdělávat děti s handicapem a řešit problém integrace. Od doby, kdy se touto otázkou zabýváme, naším zařízením prošlo již řada těchto dětí a my jsme pyšní na to, že jsme jim a jejich rodičům mohli v začátcích pomoci. Tato práce naplňuje nejen nás, zaměstnance školy, ale i děti, které se učí vzájemné toleranci a přátelství k druhým bez rozdílu, jaký kdo je a jak vypadá (Listina práv a svobod dítěte). Doufáme, že toto bohatství zůstane v našich dětech zakódováno po celý život.

Kontakt:

Mateřská škola Berušky-Benešov
Táborská 350
25601 Benešov

Tel: +420 317 722 265
Email: info@msberusky.cz

[Web-Mateřská škola Berušky]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.