Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola C.Boudy

Mateřská škola C.Boudy

Mateřská škola Cyrila Boudy-je pětitřídní mateřská škola s právní subjektivitou, jejíž zřizovatelem je MěÚ Slaný. Kapacita školy je 123 dětí. Máme pět tříd s celodenním provozem pro děti od tří do šesti let.

Mateřská škola C.Boudy

Mateřská škola C.Boudy

Cyrila Boudy č.284
27401 Slaný

Telefon: 312 520 148
E-mail: ms.doliky@skolkyslansko.cz
Web: http://msdoliky.skolkyslansko.cz


Mateřská škola Cyrila Boudy

je pětitřídní mateřská škola s právní subjektivitou, jejíž zřizovatelem je MěÚ Slaný.

Kapacita školy je 123 dětí.  MŠ je umístěna v městském sídlišti ve Slaném - v části města pod názvem „Na Dolíkách". Budova školy z roku 1995, stavěná přímo pro účely školství, je nejmodernější mateřskou školou ve Slaném.

Škola je pavilónového typu (2 budovy + hospodářská část) s velkou školní zahradou.

Exteriér školky

Školní zahrada při mateřské škole má rozmanitý terén, stupňovité řešení. Je funkčně doplněna zahradním nábytkem, dopravním hřištěm i sportovním zařízením pro pobyt dětí. Zahrada má dostatek stinných míst - stromky, keře, čtyři pískoviště, z toho 2 zastíněná pergolami s maskovacími sítěmi. V horkých letních měsících jsou k dispozici zahradní sprchy a mlhoviště ( rozprašovače ).

Interiér školky

Dětem slouží prostorné, vzdušné třídy s jídelnou a spací částí, která je oddělena posuvnými dveřmi. Škola je velmi moderně vybavena – jak nábytkem, tak technickými vymoženostmi dnešní doby (např. naše MŠ je zapojena do celosvětového projektu KID SMART- vlastníme dvě dětská počítačová centra s výukovými programy ), děti mají k dispozici nepřeberné množství hraček a didaktických pomůcek . Jednotlivé třídy jsou barevně rozlišeny a pojmenovány názvy zvířátek : Berušky, Kočičky, Čmeláci, Motýlci, Žabičky.

Naše mateřská škola zajišťuje vzdělávání a výchovu dětem zpravidla ve věku 3-6 let a dětem s odkladem školní docházky. S dětmi pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu, který vychází z přesvědčení, že vzdělání předškolního věku je třeba co nejvíce přizpůsobit přirozenému vývoji a životu dítěte.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.