Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Český Brod

Mateřská škola Český Brod

Mateřská škola je umístěna na okraji města Český Brod, v části Liblice. Škola je jednotřídní pro děti ve věku od 3 do 6 let s kapacitou 25 dětí.

Mateřská škola Český Brod

Lstibořská 18
28201 Český Brod - Liblice

Telefon: 321 622 523
E-mail: msliblice@seznam.cz
Web: http://www.skolka-liblice.cz


Škola vychází z obrazu dítěte v předškolním věku jako aktivního jedince, který žije v prostředí okraje klidného menšího města, spíše vesnického rázu, kde se všichni znají, denně se setkávají, bydlí v rodinném domku, kde se respektuje soukromí a podporuje se rodinná pospolitost. Dítě navštěvuje mateřskou školu, kde je jedno věkově smíšené oddělení a vnitřní prostředí připomíná svým uspořádáním prostředí domácí.

Cílem vzdělávacího programu je potvrdit a rozšířit individuální přirozenou osobitost dítěte, pomoci mu zařadit se do sociální skupiny dětí a podporovat jej v uvědomnění si vlastní potřebnosti pro ostatní, tedy nejen se zařadit, ale i pocítit důležitost vlastního uplatnění ve skupině a akceptovat potřeby druhých.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.