Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Luštěnice

Mateřská škola Luštěnice

V naší mateřské škole pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu, který si paní učitelky v jednotlivých třídách zpracovávají do třídních projektů.

Mateřská škola Luštěnice

Školní 9
29442 Luštěnice

Telefon: 326 357 145
E-mail: ms.lustenice@centrum.cz
Web: http://mslustenice.webnode.cz/


V naší mateřské škole pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu, který si paní učitelky v jednotlivých třídách zpracovávají do třídních projektů. Koncepce je stavěna na tradicích české předškolní výchovy a vychází z předpokladu, že jsme vesnická mateřská škola a přírodu máme nadosah. Hlavním prostředkem naší výchovy a vzdělávání je hra a prožitkové učení. Děti si po celou dobu pobytu v mateřské škole hrají. Hrají si sami, s kamarády nebo s paní učitelkou. Hra, humor, zpěv, cvičení, malování a mnoho další dětské "práce" tvoří naši školu tím, čím má být: prostředím, ve kterém se děti dobře cítí, jsou oceňovány, přijímány s pochopením a láskou a podněcovány k dalšímu rozvoji své osobnosti.

Mateřská škola v Luštěnicích je umístěna ve 3 pavilonech propojených dlouhou chodbou. V každém pavilonu je jedna třída. Třídy jsou označeny obrázkovými symboly zvířátek, a tak děti chodí do třídy Berušek, Kuřátek a Vlaštovek. Kapacita školy je 65 dětí. Ve škole máme také školní kuchyni, kde se po celý rok připravují zdravá a chutná jídla a dostatek pití pro děti na celý den. Celá budova je obklopena rozlehlou zahradou, ve které mohou děti nalézt koutek ke hraní buď pod vzrostlými stromy, na pískovišti, v dřevěném domečku či na průlezkách, umožňujících sportovní vyžití. Terén zahrady je členitý a dává dětem dostatek prostoru pro volný pohyb.

Kontakt:

Mateřská škola Luštěnice
Školní 9
294 42 Luštěnice

Tel:326 357 145
Mobil:606 645 511
E-mail: ms.lustenice@centrum.cz

[Web - Mateřská škola Ferdy Mravence]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.