Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Kamenice

Mateřská škola Kamenice

Filosofie našeho programu vychází ze základních výchovně vzdělávacích potřeb dítěte předškolního věku, přirozené zvídavosti, stěžejního dokumentu Programu národního vzdělávání – „ Bílé knihy “ a Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Mateřská škola Kamenice

Ringhofferova 437
25168 Kamenice - Olešovice

Telefon: 323 672 088
E-mail: ms.kamenice@seznam.cz
Web: http://www.mskamenice.unas.c


Filosofie  našeho  programu  vychází  ze základních výchovně  vzdělávacích  potřeb dítěte předškolního  věku,  přirozené   zvídavosti, stěžejního  dokumentu   Programu   národního vzdělávání  – „ Bílé knihy “ a Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.  

Klademe zvláštní důraz na přípravu vyrovnaného startu každého dítěte při vstupu do 1. třídy ZŠ.
Chceme v dětech  rozvíjet  smysl  pro  pojem  “zdravá  společnost“ a  schopnost  respektovat  názory a postoje druhých. Řídíme se heslem : Respektovat a být respektován. Pokud naučíme děti naslouchat, vstřebávat informace a ptát se, pomůžeme jim tím i  lépe chápat  okolní svět.
Ve třídách se snažíme  zaměřit na spolupráci dětí, což  jim umožní  vnímat svou třídu nikoliv jako soubor jednotlivých individuí, ale jako vnitřně propojený systém.   
Pozitivní  vytváření  vztahů  pak  v důsledku  působí  na celkovou  atmosféru ve třídě  i celé  mateřince.  Naší snahou je pomáhat  dětem  ve vybudování  a posilování  zdravého  pocitu sebedůvěry, který je velmi důležitý pro schopnost navazovat přátelství a rozvíjet vědomí úcty  k ostatním.
Naše výchovně vzdělávací působení by mělo motivovat a směřovat k rozvoji sebepoznání, komunikativních dovedností a schopnosti spolupráce jako nezbytným prvkům harmonického růstu osobnosti předškolních dětí.

Základní charakteristika MŠ :Čtyřtřídní  mateřská  škola  se  nachází v krásném  přírodním prostředí. Jedná se o novou budovu ( provoz byl zahájen dne 1.9. 2004), která je stylizována do podoby parníku. V tomto duchu je vybudována i školní zahrada – dřevěné stavby firmy Tomovy parky, které vhodně doplňují náš „lodní park “. Součástí MŠ je školní výdejna.
Každá  třída  má  svá specifika a jim je přizpůsobený třídní program, který vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání ( RVP PV).

Kontakt:

Mateřská škola Kamenice-Olešovice  
Ringhofferova 437
251 68 ,okres Praha- východ

Tel: +420 323 672 088
Mobil: +420 737 479 013
Fax: +420 323 672 088
Email: ms.kamenice@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Kamenice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.