Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Lidice

Přáním a cílem nás všech je, aby už při vstupu do naší školky dýchla příjemná atmosfera, o kterou se velmi snažíme. Je to vůně čistoty, pořádku, tepla, světla a dobrého jídla, které vnímáme našimi smysly jako první.

Mateřská škola Lidice

Tokajická 160
27354 Lidice

Telefon: 312 253 082
E-mail: skolka.lidice@volny.cz
Web: http://www.ms-lidice.cz


Přáním a cílem nás všech je, aby už při vstupu do naší školky dýchla příjemná atmosfera, o kterou se velmi snažíme.
Je to vůně čistoty, pořádku, tepla, světla a dobrého jídla, které vnímáme našimi smysly jako první. Estetika prostředí – výzdoba, barevnost, harmonie, uspořádání interiéru nemůžeme přehlédnout. A duch pohody by se měl vznášet nad tím vším.
Pozitivní klima, které cítíme a prožíváme, se přímo předpokládá, počítá se s ním, je chápáno jako východisko – podmínka, prostředek – spolupráce i výsledek výchovně vzdělávací práce. Na vzniku, fungování a proměnách dobrého klimatu ve škole se podílejí všichni – ředitelka, učitelka, školnice, kuchařka, děti i rodiče.
Měl by existovat pozitivní vztah učitelka x ředitelka, založený na společném pracovním zájmu, důvěře, pochopení, pomoci, toleranci …
Mateřská škola leží v obci s bohatou historií. Je situována v tichém, klidném prostředí s velkou možností krásných vycházek, v bezpečném prostředí s malým silničním provozem, přitom v těsné blízkosti hlavní silnice Kladno - Praha
Mateřská škola vznikla v roce 1972 přestavěním z požární zbrojnice.
Původně byla jednotřídní a od roku 1999 pro velký zájem rodičů byla rozšířena na dvojtřídní MŠ. Tělocvična byla přebudována na druhou třídu novým nábytkem.
V areálu MŠ je školní zahrada s dostatečným vybavením.
Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb, nadále rozvíjet péči o děti se specifickými potřebami – děti talentované.
Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání, nabízíme kvalitní standartní a širokou nadstandartní péči o všechny děti naší školy / zájmové kroužky, sportovní a kulturní akce, školy v přírodě, plavecké kurzy, výuku anglického jazyka, výlety/.

Kontakt:

Mateřská škola Lidice, okres Kladno
Tokajická 160
273 54  Lidice

Tel: +420 312 253 082
Mobil: +420 736 771 092

Email: skolka.lidice@volny.cz

[Web-Mateřská škola Lidice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.