Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Magic Hill, s.r.o.

Mateřská škola Magic Hill, s.r.o.

Školka je dvojjazyčná, komunikace probíhá v průběhu celého dne v českém i anglickém jazyce. Počet dětí ve skupinkách je 10-12, děti jsou věkově rozděleny do tříd. V každé třídě stabilně pracuje česká učitelka s pedagogickým vzděláním a rodilý mluvčí.

Mateřská škola Magic Hill, s.r.o.

Dunajská 2136
25101 Říčany

Telefon: 323 671 411
E-mail: info@magic-hill.cz
Web: http://www.magic-hill.cz


V naší škole a školce nabízíme individuální přístup k dětem, respektujeme osobnost každého dítěte, jeho možnosti a potřeby. Pracujeme s malým počtem žáků ve třídách, počet dětí ve skupince mateřské školy je 10-12, v základní škole je maximální počet žáků ve třídě 15.

Rozvíjíme u dětí zájem o učení, komunikativní dovednosti, vedeme děti ke spolupráci, posilujeme sebevědomý otevřený postoj dětí k sobě samým a k okolí. Náš přístup k dětem je nedirektivní, snažíme se vytvářet příjemné prostředí založené na důvěře a vzájemném respektu.

Ve škole i školce spolu úzce pracují čeští učitelé a rodilí mluvčí. Anglický jazyk vyučují výhradně rodilí mluvčí, čeští učitelé hovoří na děti vždy česky, což vede u dětí k přirozenému vnímání dvojjazyčnosti prostředí. Výuka anglického jazyka od útlého věku je ideálním způsobem jak se opravdu naučit cizí jazyk. U dětí mladšího předškolního věku je navíc přirozeně využívána schopnost vstřebávat jazyk spontánně a učit se prostřednictvím každodenních činností. Děti se tak učí druhý jazyk stejně jako se naučily svůj rodný jazyk.

Kontakt:

Magic Hill, s.r.o.
Dunajská 2136
251 01 Říčany
 

Telefon: +420 323 671 411
Fax: +420 323 671 411
Email: info@magic-hill.cz

[Web - Magic Hill]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.