Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Pohádka

Mateřská škola Pohádka

Program naší mateřské školy je nazván Od svátku ke svátku aneb hrajeme si celý rok a vychází z přirozeného střídání ročních období se zvláštním zaměřením na lidové svátky a tradice.

Mateřská škola Pohádka

U Školky 340
28401 Kutná Hora - Žižkov

Telefon: 327 512 458
E-mail: mspohadka@centrum.cz
Web: http://www.mspohadka.net


Program naší mateřské školy je nazván Od svátku ke svátku aneb hrajeme si celý rok a vychází z přirozeného střídání ročních období se zvláštním zaměřením na lidové svátky a tradice.Děti se v průběhu celého roku seznámí s mnoha svátky, se způsobem jejich slavení, s dobovými písněmi, básněmi a tanečky.

Všemi činnostmi v mateřské škole prostupují prvky tvořivé dramatiky. Je to nová forma výchovné práce, která umožňuje dětem intenzivnější prožívání a zážitky. Jedná se o soubory her a herních prvků, kterými se děti trénují pro budoucí život. Tyto hry vybavují děti potřebnými postoji, učí je vytvářet si názory, umožňují jim zvyšování sebedůvěry a nabízejí hlubší poznání mezilidských vztahů a sebe sama. Zároveň nenásilnou formou pomáhají dětem rozvíjet řeč i mimoslovní vyjadřování, obohacují slovní zásobu. Učí děti naslouchat druhým lidem a komunikovat s nimi. Děti si zdokonalují jemnou i hrubou motoriku, pohybové dovednosti, smyslové vnímání, tvořivé a výtvarné schopnosti, logické myšlení i myšlení obecně. Tvořivá činnost děti vždy zaujme, protože jim umožňuje projevit vlastní fantazii a nápady a navozuje přátelskou, radostnou a uvolněnou atmosféru.

Kontakt:

Mateřská škola Pohádka
U Školky 340
284 01 Kutná Hora - Žižkov


Tel. 327 512 458, 604 339 158
mspohadka@centrum.cz

[Web - Mateřská škola Pohádka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.