Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko

Mateřská škola je čtyřtřídní, kapacita MŠ je 100 dětí a je stále naplňována na 100%. Všechny třídy jsou heterogenní, smíšené, sourozenci jsou dle přání rodiny ve společné třídě.

Mateřská škola Sluníčko

Pařížská 2204
27201 Kladno - Kročehlavy

Telefon: 606 052 410
E-mail: vpelcova@ms-slunickokladno.cz
Web: http://www.ms-slunickokladno.cz


Mateřská škola je čtyřtřídní, kapacita MŠ je 100 dětí a je stále naplňována na 100%. Všechny třídy jsou heterogenní, smíšené, sourozenci jsou dle přání rodiny ve společné třídě. Dvě třídy jsou v současné době smíšené od 3 – 6let věku, v jedné další jsou převážně předškoláci, ale také 3 – 6,5 věku,  v další mladší děti ml.3let - 5 let věku dětí. V Mateřské škole se mění ročně 30-36 dětí.

Naše MŠ Sluníčko byla zařazena do projektu dříve Zdravá MŠ na podzim roku 1998 spolu s dalšími  školami. Protože se domníváme , že jde o dobrý projekt, podáváme inovovaný projekt podpory zdraví. Evaluace provedena v 5/01, s evaluátorkou, která MŠ navštívila  v 6/01, inovovaný projekt byl poprvé dán k posouzení v 1/02, ale byl vrácen a dále dopraco ván do této podoby v 5/02.  Naše MŠ by chtěla pokračovat v programu PZ, protože souhlasí s tím, že je nutné přistoupit k ozdravění světa globálně a my bychom mohli začít u nás a přispět k ozdravění populace, s kterou přicházíme denně do kontaktu. Uvědomujeme si současný stav na celém světě i to, že každý by měl začít u sebe, nejen kritizovat současný stav. Protože si uvědomujeme, že základní hodnotou je zdraví, ne-jen zdraví organismu, ale že zdraví organismus souvisí se zdravím duše, vztahů, komunity ve které se vyskytujeme, společnosti ve které žijeme, prostředí kam spadá, které sounáleží s prostředím ve světě, přírodou, společnostmi. Chtěli bychom působit na sebe i děti globálně.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.