Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola U divadla

Mateřská škola U divadla

Jsme komunálním centrem, otevřeným pro každého,koho zajímají děti a chce pro ně něco navíc. Pracujeme podle alternativního výchovného programu.

Mateřská škola U divadla

Mateřská škola U divadla

Vítězná 1578
27401 Slaný

Telefon: 312 522 376
E-mail: ms.udivadla@skolkyslany.cz
Web: http://msudivadla.skolkyslansko.cz


Jsme komunálním centrem, otevřeným pro každého,koho zajímají děti a chce pro ně něco navíc. Pracujeme podle alternativního výchovného programu.„ ZAČÍT SPOLU". V MŠ provozujeme „BABY KLUB" , ve kterém se scházejí netříleté děti se svými maminkami.
Rádi Vás také přivítáme na velké výstavě prací dětí z celé republiky, kterou tradičně otvíráme vždy v květnu. Jsme tréninkovým centrem programu „ZAČÍT SPOLU" a zajišťujeme seznámení s tímto programem všem zájemcům z celé republiky.

Co je tedy program „ Začít spolu" ? Je to osobnostně orientovaný výchovný program zaměřený na individualitu jedince, na rozvíjení individuálních schopností dětí a hlavní důkaz klade na spolupráci s rodinou, protože rodiče jsou ti hlavní lidé, kteří rozhodují o svém dítěti jeho výchově a vzdělání.Proto se snažíme ve škole vytvářet prostředí ve kterém spolupracujeme s rodiči jako partnery. Škola není instituce nadřazená rodině , ale partner. Rodiče mají právo říci co pro své dítě chtějí, jak by si představovali co by mělo dosáhnout a jakým způsobem. Mohou kdykoliv se svým dítětem v e škole být. Naopak je to velmi vítáno. Mají-li rodiče zájem, zpracováváme s nimi individuální výchovný plán pro jejich dítě. Garantem správného obsahu je ale odborné vzdělaná učitelka, která musí umět taktně usměrnit některé přehnané požadavky rodičů, nebo naopak povzbudit ty, kteří svému dítěti příliš nevěří.
Samostatná práce s dětmi ve třídách se trochu liší od ostatní práce v běžné mateřské škole. S dětmi pracujeme v malých skupinách tzv. centrech aktivity a děti si samy vybírají co chtějí dělat z toho co jim učitelka nabídne. Učí se tak větší samostatnosti a zodpovědnosti za své rozhodnutí. Veškeré činnosti probíhají v klidu a pohodě, bez stresů, zákazů a příkazů. Děti si velice brzy osvojí tento způsob práce, jsou vstřícné a spokojené. S učitelkami se stávají kamarády. Pokud chtějí, tak učitelkám tykají a oslovují je křesnému jmény. Než odchází do školy , samy spontánně, vlivem dobrého výchovného vedení pochopí, že cizím dospělým musí vykat.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.