Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola U labutí

Mateřská škola U labutí

Budova mateřské školy:Budova má tři nadzemní podlaží (přízemí, první a druhé patro).V přízemí jsou šatna dětí, jídelna pro 25 dětí, školní kuchyně sklady a šatny provozních zaměstnanců. Záchody dětí a umývadlo pro pobyt na zahradě a jeden záchod s umývadlem pro dospělé.

Mateřská škola U labutí

Hlaváčkovo nám. 222
27401 Slaný

Telefon: 312 522 452
E-mail: ms.ulabuti@skolkyslansko.cz
Web: http://msulabuti.skolkyslansko.cz/


Budova mateřské školy:Budova má tři nadzemní podlaží (přízemí, první a druhé patro).V přízemí jsou šatna dětí, jídelna pro 25 dětí, školní kuchyně sklady a šatny provozních zaměstnanců. Záchody dětí a umývadlo pro pobyt na zahradě a jeden záchod s umývadlem pro dospělé.

V zadním traktu přízemí je také byt školníka.
V 1.patře jsou tři třídy, ředitelna, sborovna, jídelna pro 20 dětí a soc. zařízení pro dospělé (záchod s umyvadlem).a děti (společné pro všechna tři třídy – zvlášť záchody pro chlapce a dívky a společná umývárna)
Ve 2.patře jsou dvě třídy, sborovna, jeden záchod pro dospělé s umývadlem, záchody dětí (zvlášť pro dívky a chlapce) a společná umývárna dětí.
Dále jsou v tomto patře skladové prostory.
Školní zahrada.
K mateřské škole patří dvě zahrady, které jsou vybaveny 2 pískovišti, průlezkami, kolotoče, houpačkami a altánky. Je zde také přístřešek se stolky a lavičkami pro výtvarné a jiné činnosti dětí, pracovní stůl s nářadím. Dále sklad hraček a plocha pro koloběžky a kola. Na zahradě je okrasná zeleň, ale i ovocné stromy a pěstitelský záhon.
Režim dne:
Provoz mateřské školy je od 6,30 do 17,00 hod.
Děti se scházejí do 8 hodin, po dohodě je možné přivést dítě kdykoli během dne. Ranní hry a činnosti dětí jsou v jednotlivých třídách časově uzpůsobeny tak, aby se děti mohly vystřídat v jídelně. Pokud to počasí dovolí, jsou činnosti, u kterých je to možné prováděny na zahradě. 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.