Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Veltrusy

Mateřská škola Veltrusy

Školní vzdělávací program Mateřské školy Veltrusy, okres Mělník je tvořen devíti základními povinnými projekty, které souvisí s určitým časovým obdobím a devatenácti zúženými nepovinnými projekty, které jsou uplatňovány dle zájmu dětí, plánovaných aktivit či specifikace třídy.

Mateřská škola Veltrusy

U Školy 567
27746 Veltrusy

Telefon: 315 78 11 40
E-mail: skolkaveltrusy@seznam.cz
Web: http://www.skolkaveltrusy.estranky.cz


Školní vzdělávací program Mateřské školy Veltrusy, okres Mělník je tvořen devíti základními povinnými projekty, které souvisí s určitým časovým obdobím a devatenácti zúženými nepovinnými projekty, které jsou uplatňovány dle zájmu dětí, plánovaných aktivit či specifikace třídy.K 1.9.2007 byl doplněn, graficky vylepšen a schválen pedagogickými pracovnicemi školy a stal se tak oficiálním dokumentem naší mateřské školy. Rodiče si jej mohou (po domluvě s učitelkou) zapůjčit.
Motto: „Vše co potřebuji vědět k životu jsem se naučil v mateřské škole."
Dostatečně laskavým, vstřícným, přátelským a podnětným prostředím probouzet v dítěti aktivní zájem a chuť dívat se kolem sebe, naslouchat, objevovat, ale i s odvahou ukázat, co vše umí, zvládne a dokáže. Rozvíjet pozitivní citové vztahy k sobě i druhým, vytvářet ovzduší vzájemné důvěry. Všestranně a nenásilně rozvíjet osobnost dítěte, poskytnout mu určitou volnost a soukromí. Nenutit děti do činnosti. Cílem by mělo být šťastné dítě, které se do MŠ těší. Usilovat o tzv. „OTEVŘENOU MATEŘSKOU ŠKOLU" – přístupnou a důvěryhodnou. Aktivně spolupracovat s rodiči, společnými akcemi pěstovat vzájemné vztahy, umožnit rodiči přístup do tříd a účastnit se vzdělávacího programu, mít možnost do něj zasahovat a spolupodílet se na jeho tvorbě, pomáhat při zlepšování prostředí MŠ, společně s učitelkami plánovat akce. Nabízet rodičům možnost být s dítětem v průběhu adaptačního období. Respektovat rodinnou výchovu a přiblížit se metodami rodinnému prostředí. Klást důraz na prožitkové učení a úzkou spolupráci s rodinou.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.