Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Velvary

Mateřská škola Velvary

Dlouhodobým cílem výchovné a vzdělávací práce je šťastné a spokojené dítě. Koncepce školy vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, podporuje osobnostní rozvoj dětí, zohledňuje děti talentované, děti s handicapem a děti s odloženou školní docházkou.

Mateřská škola Velvary

U Cukrovaru 675
27 Velvary

Telefon: 315 761 006
E-mail: ms.velvary@tiscali.cz
Web: http://www.msvelvary.wz.cz


Dlouhodobým cílem výchovné a vzdělávací práce je šťastné a spokojené dítě. Koncepce školy vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, podporuje osobnostní rozvoj dětí, zohledňuje děti talentované, děti s handicapem a děti s odloženou školní docházkou.Rodičům a nově příchozím dětem je pravidelně nabízen adaptační program, kdy mohou společně pobývat v MŠ. Délka programu není omezena, závisí na úrovni sociální zralosti dítěte.
Školní vzdělávací program nabízí týdenní témata, která učitelky rozvíjejí do každodenních činností formou skupinové nebo individuální práce. V programu mateřské školy jsou kromě plánovaných každodenních činností zařazeny nadstandardní aktivity: výtvarný a hudebně pohybový kroužek, skupinový program pro děti s odloženou školní docházkou, výuka angličtiny, předplavecký výcvik.

Mateřská škola Velvary je celodenní MŠ se čtyřmi heterogenními odděleními - věkově smíšené třídy. Kapacita každého oddělení je 28 zapsaných dětí (povoleno Hygienickou stanicí v Kladně a schváleno zřizovatelem-město Velvary). Maximální naplněnost je 112 dětí. Celoroční průměrná docházka na 1 třídu byla ve školním roce 2005/2006 16 dětí.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.