Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Mateřská škola Vrchlického

Mateřská škola Vrchlického

V klidném prostředí parku, vzdáleného od rušných komunikací, je umístěna budova naší mateřské školy. Je obklopena velkou zahradou se vzrostlými stromy, pískovišti, průlezkami a cestičkami.

Mateřská škola Vrchlického

Vrchlického 2337
27201 Kladno - Kročehlavy

Telefon: 312 687 063
E-mail: mskladno@volny.cz
Web: http://www.volny.cz/mskladno


V klidném prostředí parku, vzdáleného od rušných komunikací, je umístěna budova naší mateřské školy. Je obklopena velkou zahradou se vzrostlými stromy, pískovišti, průlezkami a cestičkami.Děti zde mají dostatek prostoru pro spontánní hry. Budova oslaví sice letos padesátiny, ale její rodinný charakter působí přívětivě zvnějšku i zevnitř. Do čtyř tříd se vejde 91 dětí, které se občas setkávají ve společné šatně a jídelně a při společných akcích školy.
Provoz mateřské školy začíná v 6:30 a končí v 16:30. V této době se o děti starají paní ředitelka B. Stöcklová se šesti učitelkami, tři uklízečky, tři kuchařky, paní hospodářka a údržbář. Společně vedeme děti ke zdravému životnímu stylu, snažíme se o jejich všestranný rozvoj a kladný vztah k životnímu prostředí. Klademe důraz na estetické prožitky dětí, udržujeme tradiční lidové zvyky, rozvíjíme kladné mezilidské vztahy, to vše ve spolupráci s rodinou.
Učitelky, Hana Cabrnochová, Jaroslava Černá, Lucie Jeřábková, Jana Minářová, Ivana Prágrová, Jaroslava Vosyková, se při práci s dětmi řídí Rámcovým vzdělávacím programem, vypracovávají celoškolní a třídní plány respektující individuální osobnostní vývoj každého dítěte. Činnosti dětí navazují na změny v přírodě i společnosti. Děti jsou také připravovány na vstup do ZŠ. Doplňkem činnosti jsou kroužky keramiky, plavání a angličtiny, škola v přírodě a delčí vzcházky do okolní přírody. Úspěšně se účastníme různých výtvarných soutěží.

Kontakt:

Mateřská škola Vrchlického,Kladno-Kročehlavy
Vrchlického 2337
272 01  Kladno-Kročehlavy

Tel: +420 312 687 063

Email: mskladno@volny.cz

[Web-Mateřská škola Vrchlického]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.