Sdílejte s přáteli:  

Mikešova školka

Soukromá sportovně - jazyková mateřská školka, se zaměřením na všeobecnou tenisovou přípravu a základy anglického jazyka v návaznosti na probíhající činnosti.

Mikešova školka

Tehov 184
25101 Říčany

Telefon: Null
E-mail: mila@hacalka.cz
Web: http://www.mikesovaskolka.cz


Soukromá sportovně - jazyková mateřská školka, se zaměřením na všeobecnou tenisovou přípravu a základy anglického jazyka v návaznosti na probíhající činnosti.

Kocour Mikeš z Ladova kraje potřeboval ke svému cestování mnoho zdatnosti a spoustu znalostí...
Chcete totéž dopřát i svému dítěti?
Vítejte na stránkách pro naše nejmenší a nejmilejší. Za projektem stavby Mikešovy školky stojí PaedDr.Pádivý Richard, jednatel Falco Prim s.r.o., zároveň zřizovatel . Nejdříve stál u zrodu pár domovů pro rodiny a následně pod jeho vedením vyrostl ráj pro děti.
Mikešova školka se nachází v malebném Ladově kraji, na cestě kocoura Mikeše... a tím to začalo!!! Školička má navodit domácí pohodovou atmosféru, vesnického rázu, uchránit děti před hektičností dnešní doby. Pomůže nám k tomu situace okolí - mezi vesnicemi, za námi les, před námi rybník, samozřejmě za ohraničeným prostorem pro děti. Zahrada pro děti je přiměřeně zútulněna bezpečnými doplňky. Prostory školky jsou rozděleny na 2 třídy, 12 menších SLUNÍČEK a 15 větších MRÁČKŮ. 
 
Kontakt:

Mikešova školka- Říčany
Tehov 184
251 01 Říčany

Mobil: +420 602 277 489
Email: mila@hacalka.cz

[Web-Mikešova školka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.