Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Masarykova dětská školka Zlonice

Masarykova dětská školka Zlonice

Mateřská škola má tři třídy. První je pro děti nejmladší věkové skupiny a kapacita této třídy je 15 dětí.Ve druhé a třetí třídě jsou dva vzdělávací ročníky /děti 4 – 6 leté a děti s odkladem školní docházky/.

Masarykova dětská školka Zlonice

Masarykova dětská školka Zlonice

Tylova 438
27371 Zlonice

Telefon: 312 591 100
E-mail: mszlonice@volny.cz
Web: http://www.mszlonice.cz/


 Mateřská škola má tři třídy. První je pro děti nejmladší věkové skupiny a kapacita této třídy je 15 dětí.Ve druhé a třetí třídě jsou dva vzdělávací ročníky /děti 4 – 6 leté a děti s odkladem školní docházky/.Práce v těchto skupinách maximálně rozvíjí dětskou fantazii, tvořivost, podporuje samostatnost a podílí se přirozenou cestou na vytváření vztahu mezi mladším a starším kamarádem. Kapacita druhé třídy je 23 dětí, třetí třídy 24 dětí. Celková kapacita předškolního zařízení je 62 dětí.

 Zohledňujeme potřeby dětí svěřené skupiny a zájem dětí o činnost. Nabízíme pestré a lákavé možnosti hry s pedagogickým podtextem, ponecháváme dostatečný prostor pro spontánní hry a učení. Přijímáme dětské projevy s porozuměním, odlišnosti dětí respektujeme. Budujeme ve třídě atmosféru důvěry, porozumění, sounáležitosti a psychického bezpečí /prevevce šikany/. Podporou, motivací a pozitivním povzbuzením vedeme děti k sebepoznání, sebedůvěře a uvědomění si vlastní osobnosti. Do popředí zájmu stavíme hry s prvky spolupráce, případně hodnocení vzhledem k vlastnímu dřívějšímu výkonu. Formou prožitkového učení vedeme děti k socializaci a spolupráci s kamarádem, kolektivem, společností, přírodou. Respektujeme pohybové vyžití dětí zejména při pobytu venku. Pro předškolní děti připravujeme program zaměřený na přípravu ke školní docházce, ve kterém jsou cíleně vytvářeny předpoklady celoživotního vzdělávání.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.