Sdílejte s přáteli:  

MŠ U Pánka SLANÝ

Naším cílem jsou vaše spokojené děti. motto "Je nám dobře v přírodě"

MŠ U Pánka SLANÝ

Vančurova 184
27401 Slaný

Telefon: 312 522 941
E-mail: ms.upanka@skolkyslany.cz
Web: http://msupanka.skolkyslansko.cz


Naším cílem jsou vaše spokojené děti. motto "Je nám dobře v přírodě"

Charakteristika školy:Trojtřídní MŠ,děti děleny podle věku(třídy homogenní)Škola se nachází na předměstí v okrajové čtvrti,v čistém prostředí, mimo dosah silniční dopravy.Blízko –lesík,rybník,plovárna,zahrádková kolonie.Využíváme plně této přírodní lokality.

Školní vzdělávací program má název „Je nám dobře v přírodě“,také proto, že vycházíme tematicky z čtvero ročních dob-jaro,léto,podzim,zima.

Výchovně vzdělávací práce čerpá cíle a úkoly z „Rámcově vzdělávacího programu výchovné práce pro MŠ“,který je pro nás povinný a závazný.Naše škola nabízí kvalitní a všestrannou péči o děti od3-6ti let, o které se stará nejen tým učitelek, ale i provozní personál,který úzce spolupracuje.

Filosofií naší školy je vychovávat a rozvíjet zdravé,sebevědomé děti cestou přirozené výchovy a vytvořit tak základy k dalšímu vzdělávaní, podle možností,potřeb a zájmů každého jednotlivce.Důležitá je spolupráce s rodinou(plnění požadavků,společný postup při výchově dětí,společné akce rodičů a dětí apod.) ,dále s odborníky-OPPP a SVP.Spolupráce spolupráce s Domem dětí a mládeže a Základní školou má již několikaletou tradici.

Kontakt:

MŠ U Pánka
Vančurova 184
274 01 Slaný

 Tel:  312 522 941
Mob:  731 449 228
ms.upanka@skolkyslany.cz

[Web - MŠ U Pánka]


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.