Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad

ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad

Mateřskou školu Buštěhrad navštěvuje 70 dětí, které jsou rozděleny do tří tříd.

ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad

Hřebečská 660/11
27343 Buštěhrad

Telefon: 312 250 592
E-mail: infoms@zsbustehrad.cz
Web: http://www.zsbustehrad.cz


Mateřskou školu Buštěhrad navštěvuje 70 dětí, které jsou rozděleny do tří tříd.V přízemí budovy Městského úřadu mají svou třídu malé Berušky - starají se o ně paní učitelky Diana Heráková a Jana Neumannová, ve vedlejší zadní budově najdete Žabky s paní učitelkou Danielou Otradovcovou a nahoře pak předškoláčky Krtečky s paní učitelkou Štěpánkou Kočárkovou a Jitkou Šímovou.
Výchovný program školy je zaměřen na všestranný rozvoj osobnosti dítěte, podporu jeho individuality, ale i posílení sociálních vztahů a budování kladných mravních zásad. Důraz se klade na rozvíjení estetického cítění a zdravého životního stylu.
MŠ dětem umožňuje navštěvovat zájmové kroužky - kroužek výtvarně-pracovní a kroužek hry na flétnu. Děti se rovněž mohou zúčastnit plaveckých kursů.Mateřská škola pořádá zájezdy spojené s návštěvou divadla a dětských koncertů. Oblíbenou akcí, organizovanou při příležitosti Mezinárodního dne dětí, je celodenní výlet. Děti se mohou těšit i na karneval, který je zároveň rozloučením s předškoláky.
Každoročně je pro zlepšení zdraví dětí připravena školka v přírodě.

Děti se zapojují do života obce - příkladem může být vystoupení (recitace, zpěv) při příležitosti vítání nových občánků nebo při rozsvěcení vánočního stromu. V předvánoční době navštěvují Domov s pečovatelskou službou, aby jeho obyvatele potěšily drobnými dárky vlastní výroby. Připravují i besídky pro rodiče.
Na škole je pravidelně prováděna logopedická prevence, paní učitelky průběžně spolupracují s rodinou a logopedickými lékaři.
Materiálně MŠ zabezpečuje její zřizovatel MěÚ Buštěhrad. Od 1. 1. 2003 je MŠ Buštěhrad součástí právního subjektu s oficiálním názvem "Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno".

Kontakt:

ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad
Hřebečská 660/11
273 43  Buštěhrad

Tel: +420 312 250 592

Email: infoms@zsbustehrad.cz

[Web-Mateřská škola Buštěhrad]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.