Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next stredocesky-kraj golf next Zůza, školka na nečisto

Zůza, školka na nečisto

Zůza, školka na nečisto, je soukromé zařízení v Lázních Toušeni, kde se schází děti starší 3 let (příležitostně i mladší).

Zůza, školka na nečisto

U sokolovny 354
25089 Lazně Toušeň

Telefon: Null
E-mail: zuzkavalesova@seznam.cz
Web: http://www.skolkananecisto.estranky.cz


Zůza, školka na nečisto, je soukromé zařízení v Lázních Toušeni, kde se schází děti  starší 3 let (příležitostně i mladší).A to v  příjemném  rodinném prostředí  útulného domku se zahradou. Rozhodně se však nejedná o prosté hlídání dětí.
Pro vaše děti je připraven lákavý program - zpívání, malování, čtení pohádek, poznávání světa. Odpoledne v dětském klubu i Angličtina, hra na flétnu, jóga. Zkrátka zábava na celý den. Záleží jen na vás jak dlouho a jak často bude vaše dítě do Zůzy chodit.

Neradi bychom nahrazovali mateřskou školu. Chceme  nabídnout služby rodině, která se ocitla v podobné situaci jako ta naše.
Stejně jako nejedna maminka, jsem žila v naprosté naivitě,  že až mému dítěti budou 3 roky, půjde do školky a já se vrátím do práce. Postupně jsem zjišťovala, že to se školkou nebude  tak jednoduché.
Připomíná vám to vaši osobní zkušenost? Tak i pro vás tu je Zůza, školka na nečisto.Vytvořte vašemu dítěti program, který ho bude bavit. A vám umožní se vrátit do práce, nebo v klidu uklidit, uvařit a co takhle věnovat chviku opět jen pro sebe samu?

Kontakt:

Zůza, školka na nečisto
U sokolovny 354
250 89 Lazně Toušeň,Praha-východ
 
Tel:+420721341309

e-mail: zuzkavalesova@seznam.cz

[Web-Zůza, školka na nečisto]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.