Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola U sluníčka - Chomutov

Mateřská škola U sluníčka - Chomutov

Filozofií naší školy je rozvíjet především citovou a rodinnou výchovu, položit základy celoživotního vzdělání podle možností, zájmů a potřeb dětí a to jak zdravých tak nemocných. Učíme se vzájemné toleranci a přátelství.

Mateřská škola U sluníčka - Chomutov

Alešova 2451
43001 Chomutov

Telefon: 474 626 269
E-mail: reditelka1ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=1

Hodnocení

andrea balazova | 2014-08-03

Přečtěte si a dpolňte hodnocení školky >


Filozofií naší školy je rozvíjet především citovou a rodinnou výchovu, položit základy celoživotního vzdělání podle možností, zájmů a potřeb dětí a to jak zdravých tak nemocných. Učíme se vzájemné toleranci a přátelství.

Veškeré snažení všech zaměstnanců školy směřuje k tomu, aby zde byly děti maximálně spokojené a šťastné.

Jmenujeme se Mateřská škola u Sluníčka, protože si přejeme, aby se děti hřály v jeho paprscích.
Poskytujeme péči zdravým dětem, dětem s logopedickými vadami. a dětem s více vadami. Jsme čtyřtřídní mateřská škola s velmi dobrým technickým i personálním zázemím. Vybavení interiéru zajišťuje útulné prostředí domova.
Budova je obklopena zahradou s množstvím zeleně, pískovišti a zahradním altánem. Děti mají k dispozici velké množství hraček a nářadí.
Kromě standardní péče můžeme dětem nabídnout rehabilitaci, muzikoterapii, ergo a arteterapii. Máme také dílnu "Ferdy Mravence" pro keramické práce, rehabilitační místnost, perličkovou lázeň, masážní bazén, solárium a další vybavení.
V každé třídě je výpočetní technika, videopřehrávač a radiomagnetofon. Dostatečné množství učebních pomůcek a hraček, zaměstnávacího materiálu, pomocí kterého zabezpečujeme plnění "Školního vzdělávacího programu".


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.