Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next 29. Mateřská škola Pohádka

29. Mateřská škola Pohádka

Naše školka Pohádka je barevná zahrádka-se stalo logem naší mateřské školky. Vítězstvím dobra nad zlem se snažíme vychovávat děti a připravovat je tak na život.

29. Mateřská škola Pohádka

Školní pěšina 5212
43004 Chomutov

Telefon: 474 661 158
E-mail: reditelka29ms@mschomutov.c
Web: http://www.mscv.cz/?id=12


Naše školka Pohádka je barevná zahrádka-se stalo logem naší mateřské školky. Vítězstvím dobra nad zlem se snažíme vychovávat děti a připravovat je tak na život. Letošní téma – „S kamarády za pohádkou“  uplatňujeme během celého dne a celého roku. Snažíme se, aby děti byly ve školce spokojené a šťastné a aby byly prostřednictvím vlastních zkušeností vychovávány a vzdělávány.

Naše mateřská škola byla otevřena 1. září 1982. Je postavena uprostřed sídliště Kamenná, kde žije mnoho dětí ze sociálně slabých rodin. Mateřská škola je složena za dvou budov, které jsou propojeny spojovací chodbou.
 V první budově je malá třída – „U barevných broučků“. Děti mají k dispozici vlastní šatnu, umývárnu, toaletu, prostornou třídu, ve které mají koutky – obchod, novou kuchyňku a pokojíček. Dále mají hernu s pěkným domečkem, ke které budujeme dopravní koutek. Část herny je oddělená a slouží jako ložnice.
 V prvním poschodí máme druhou třídu – „Hašteřivý vodníci“. V této třídě jsou stejné prostory, jako v malé třídě. Také zde je pěkná nová kuchyňka, domeček pro panenky a koutky pro děti /kadeřnictví, lékař, stavbaři, doprava, divadélko/. Obě třídy byly v loňském roce částečně vybaveny novým nábytkem.
 Ve druhém pavilonu je v přízemí třída  dětí předškolního věku „V trpasličím ráji“. Mají možnost hrát si v různých koutcích, v kuchyňce, u lékaře, na pošťáka, v kadeřnictví, v obchodě, na divadlo, na knihovnu, na dopravu,nebo v hradu. U třídy je tělocvična, která slouží pro všechny děti z MŠ. V této třídě také máme počítač, kde se děti učí zacházet s Myší a klávesnicí.

Kontakt:

29. Mateřská škola Pohádka-Chomutov
Školní pěšina 5212
430 04 Chomutov

Tel: 474 661 158
Email: reditelka29ms@mschomutov.cz

[Web - 29. Mateřská škola Pohádka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.