Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Barevná Školka - MŠ Jugoslávská

Barevná Školka - MŠ Jugoslávská

Barevná školka „ rodinný dům“ s útulným zakoutím pro hru, zábavu, plnění povinností, práci i odpočinek - ovzduší laskavé a důvěrné komunikace, která vytváří pocit bezpečí a pohody

Barevná Školka - MŠ Jugoslávská

Jugoslávská 2736
41595 Teplice

Telefon: 417 538 454
E-mail: ms.jugoslavska@seznam.cz
Web: http://www.barevnaskolka.cz/


Adaptační program, zdravé jídlo s dostatkem ovoce a zeleniny, pitný režim, výchova ke zdravému životnímu stylu, oslavy narozenin, svátků, výlety za zvířátky do Obory, výlety do Krušných hor, komunikativní kruh, karnevaly, pravidelná divadelní představení , vánoční besídky s posezením s rodiči, pasování školáků, sportovní olympiáda, karneval s návštěvou dětí z jeslí, rozvoj tvůrčího myšlení a práce s netradičním materiálem , dostatek pohybových činností, vystoupení na dětské Mateřince.Předškolní příprava v programu "Klikyháky s předškoláky"
Výukový program "Baltík" - ve spolupráci se ZŠ
Dále se také zaměřujeme na rozvoj výslovnosti děti a máme program nazvaný Angličtina pro začátečníky, kde se dětí zábavnou formou seznamují s cizím jazykem.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.