Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Klíček Chomutov

Mateřská škola Klíček Chomutov

Hlavním symbolem naší MŠ je "Klíček". Klíč jako symbol, předmět k otevření všech cest k všestrannému rozvoji a poznání.

Mateřská škola Klíček Chomutov

Šafaříkova 4334
43003 Chomutov

Telefon: 474 629 665
E-mail: reditelka18ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=7


Hlavním symbolem naší MŠ je "Klíček". Klíč jako symbol, předmět k otevření všech cest k všestrannému rozvoji a poznání.Klíček" je citlivým průvodcem dětí již při jejich prvních mateřinkových krůčcích i po celou předškolní dobu až po samé pasování na školáky.
Vzdělávací projekty jsou speciálně zaměřeny na esteticko vzdělávací aktivity (návaznost výtvarných, dramatických a hudebně pohybových činností) komplexně zpracované ve školním vzdělávacím programu, jehož název je "Se zvířátky do světa".
Příroda je otevřená kniha, z které i děti mohou bezprostředně číst. Jsme nezbytnou součástí přírody a zvířátka jsou našimi nejvěrnějšími a nejúpřímějšími kamarády. A právě proto má každá třída své zvířátko v logu třídy.
Naším hlavním cílem je žít v těsné harmonii s přírodou, vytvářet u dětí kladný vztah k živé i neživé přirodě, k životnímu prostředí a okolí.
V rámci vzdělávacích činností bychom chtěli navázat spolupráci s Podkrušnohorským ZOO parkem Chomutov.
V zájmových činnostech výtvarně a pracovně zaměřených se již několik let děti zdokonalují v práci s netradičními materiály a využívají i poznatky z eko-dílen. Úspěšně se zúčastňují výtvarných soutěží a výstav jak v místě bydliště, tak v rámci okresu či kraje.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.