Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Kvítek - Písečná

Mateřská škola Kvítek - Písečná

Krédo školy: “Porozumění, jistota, vstřícnost, bezpečí, spolupráce“. Pro děti to znamená zázemí a laskavý přístup, pro rodiče záruka, že je o děti dobře postaráno.

Mateřská škola Kvítek - Písečná

Písečná 5072
43004 Chomutov

Telefon: 474 659 962
E-mail: reditelka23ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=9


Krédo školy: "Porozumění, jistota, vstřícnost, bezpečí, spolupráce".
Pro děti to znamená zázemí a laskavý přístup, pro rodiče záruka, že je o děti dobře postaráno. Veškeré snažení všech zaměstnanců školy směřuje k tomu, aby zde bylo dítě maximálně šťastné a spokojené.
Pro svůj školní program jsme si vybraly 'Osobnostně orientovaný model výchovy'.
Chceme přiměřeným a přitažlivým způsobem vytvářet základní pravidla vzájemných vztahů, chování, komunikace, která budou platit společně pro děti, zaměstnance i rodiče. Pravidla se učí respektovat a používat v běžném životě. Snažíme se vytvářet bohaté socializační prostředí, v němž dítě bude prožívat pocit štěstí a uspokojení.
Mateřská škola je jednopodlažní budova umístěná na sídlišti. Mateřská škola je součástí příspěvkové organizace 'Mateřské školy - Chomutov' se sídlem Šafaříkova 4335. V současné době je mateřská třída sedmitřídní - 3 třídy v hlavní budově a 4 třídy na odloučeném pracovišti v DENNÍM STACIONÁŘI A JESLÍCH (DSaJ)-Písečná.
Součástí mateřské školy jsou čtyři speciální třídy, které jsou ve vedlejší budově v (DSaJ)-Písečná. Děti mají k dispozici bazén, vanu na perličkovou koupel a rehabilitační místnost pro cvičení dětí.
Součástí MŠ je školní zahrada, která je propojená s Penzionem důchodců a (DSaJ).

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.