Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Abeceda

Mateřská škola Abeceda

Mateřská škola se nachází na okraji města Chomutova na Blatenské ulici v krásném lesnatém prostředí.Je postavena na dostupném místě, kam je možno přijet automobilem(před školou je dostatečně velké prostranství na zaparkování) i hromadnou dopravou (č.1,2,3,5,6,8 ), před budovou jsou umístěny i stojany pro cyklisty.

Mateřská škola Abeceda

Blatenská 4879
43001 Chomutov

Telefon: 474 628 920
E-mail: reditelka4ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=2


Mateřská  škola se nachází  na okraji města  Chomutova  na  Blatenské  ulici   v  krásném lesnatém prostředí.Je postavena na dostupném místě, kam je možno přijet automobilem(před školou je dostatečně velké prostranství na zaparkování) i hromadnou dopravou (č.1,2,3,5,6,8 ), před budovou jsou umístěny i stojany pro cyklisty.

Mateřskou školu obklopuje velká prostorná zahrada se čtyřmi pískovišti. Také je zde skluzavka, víceúčelové sportoviště, kde je možné hrát různé míčové hry.  K dispozici jsou i dva nafukovací bazény.  Na uložení hraček a dalších pomůcek využívaných při pobytu venku, jsou vybudovány 2 dřevěné domky.  Každá třída využívá k pokusům, pozorování a vlastní pěstitelské činnosti velké dřevěné okrasné truhlíky.  V roce 2006 byl instalován na zahradu pro děti nový altán, vybavený stoly a lavicemi, který děti používají při pobytu venku.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.