Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Centrum

Mateřská škola Centrum

Každá třída má zpracován svůj třídní vzdělávací program. Jednotlivé celky a týdenní témata jsou společná pro celou mateřskou školu, liší se tím, že dle zásady přiměřenosti zohledňují individuální potřeby jednotlivých skupin dětí.

Mateřská škola Centrum

Velká Hradební 12/43
40001 Ústí nad Labem

Telefon: 475 210 313
E-mail: ms_centrum@volny.cz
Web: http://www.mscentrum.w1.cz


Každá třída má zpracován svůj třídní vzdělávací program. Jednotlivé celky a týdenní témata jsou společná pro celou mateřskou školu, liší se tím, že dle zásady přiměřenosti zohledňují individuální potřeby jednotlivých skupin dětí. Jednotlivé bloky rozdělené na čtyři roční období mají svůj název, doplňuje je pátý blok, který prolíná celým školním rokem.
Každé roční období obsahuje zhruba 12 dílčích témat , která mají své názvy.

Mateřská škola, jejímž zřizovatelem je Statutární město Ústí nad Labem, se nachází  ve středu města  v klidném prostředí parku za knihovnou, obklopena rozsáhlou zahradou, kterou maximálně využíváme.
Svou polohou vyhovuje rodičům dětí, kteří dojíždějí za prací do středu města z jiných částí města. Poloha školy nám umožňuje ve velkém rozsahu  zpestřit pobyt dětí o akce , které probíhají v blízkých kulturních zařízeních. Cílem naší práce je spokojené a šťastné dítě, které chápe a plně prožívá svět kolem sebe, má chuť poznávat, přemýšlet a tvořit. Vhodné, obsahově podnětné  prostředí mu umožňuje dostatek prostoru pro spontánní aktivity. Má možnost projevovat se a zaměstnávat přirozeným dětským způsobem.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.