Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Dobětice

Mateřská škola Dobětice

Mateřská škola je zaměřena na celkové vytváření podmínek pro vzdělávání a rozvoj dítěte předškolního věku s ohledem na věkové zvláštnosti a potřeby dětí, na postupnou přípravu na nástup do základní školy.

Mateřská škola Dobětice

Rabasova 3207/45
40011 Ústí nad Labem

Telefon: 475 623 535
E-mail: ms_dobetice@vol­ny.c
Web: http://www.ms-dobetice.cz


Mateřská škola je zaměřena na celkové vytváření podmínek pro vzdělávání a rozvoj dítěte předškolního věku s ohledem na věkové zvláštnosti a potřeby dětí, na postupnou přípravu na nástup do základní školy. Náš vzdělávací program směřuje k postupné přípravě dětí na vstup do základní školy, k získávání zdravého sebevědomí a samostatnosti dětí, k probuzení touhy po poznání. Základní prioritou je hra, tvořivost a poznávání s ohledem na rozvoj sociálních vlastností dětí. Vzdělávání probíhá v průběhu celého dne různými formami – spontánní a řízenou činností. Součástí výchovněvzdělávací činnosti jsou i různé kulturní a společenské akce, exkurze.

Mateřská škola Dobětice se skládá ze dvou budov (pavilonů), které původně byly samostatnými mateřskými školami. Po sloučení v roce 2001 se oba objekty spojily v jeden právní subjekt. Mateřská škola má v současnosti 8 tříd. Děti jsou do tříd rozděleny podle věku, ale v případě přání rodičů je možné, aby sourozenci chodili do stejné třídy.Třídy jsou pojmenovány tak, aby se dětem dobře pamatovalo, kterou třídu navštěvují (Berušky, Medvídci, Žabičky, Čertíci – v pavilonu A, Kytičky, Kočičky, Rybičky, Vrabčáci – v pavilonu B).

Kontakt:

Mateřská škola Dobětice
Rabasova 3207/45
400 11 Ústí nad Labem

Tel.pavilon A : 475 623 535
Tel.pavilon B : 475 623 513
Fax: 475 623 535
E-mail: ms_dobetice@vol­ny.cz

[Web - Mateřská škola Dobětice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.