Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Kameňáček

Mateřská škola Kameňáček

Cílem výchovy v naší mateřské škole respektovat individuální zvláštnosti dětí , vycházet z jejich přirozených potřeb, zajistit především maximální a harmonický rozvoj schopností dítěte a vést děti ke vzájemné toleranci, ohleduplnosti a respektu.

Mateřská škola Kameňáček

Kamenná 1430/1
40003 Ústí nad Labem

Telefon: 475 533 819
E-mail: ms_kamenacek@volny.cz
Web: http://www.volny.cz/ms_kamenacek


Cílem výchovy v naší mateřské škole respektovat individuální zvláštnosti dětí , vycházet z jejich přirozených potřeb, zajistit především maximální a harmonický rozvoj schopností dítěte a vést děti ke vzájemné toleranci, ohleduplnosti a respektu.

Úkolem všech pedagogických pracovníků je využívat ve své práci poznatky ze seminářů a uplatňovat je ve výchovně vzdělávací práci, poskytovat dětem dostatečné množství podnětů, které maximálně naplňují cíle vycházející z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání a učit děti na základě prožitku a zkušenosti.
- V současné době vybavujeme naší mateřskou školu postupně novým nábytkem, modernějšími didaktickými pomůckami, hračkami, tělovýchovným nářadím a lireraturou. K výzdobě vnitřních prostor využíváme především výtvarné práce dětí. Vnější i vnitřní prostředí je zcela přizpůsobeno přirozeným dětským potřebám- snadno dostupné hračky, pomůcky, prostory pro spontánní hry, pohybové činnosti.

Naše mateřská škola je umístěna v typizovaném objektu se zahradou. Nachází se na okraji sídliště Kamenný vrch. Objekt se skládá ze dvou pavilonů a z hospodářské budovy. V hospodářské budově je ředitelna, kuchyně ŠJ a různé z hlediska provozu důležité místnosti.
Pavilony A a B, které mateřská škola využívá jsou dvoupodlažní. V každém podlaží máme pro děti šatnu, umyvárnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, třídu a  hernu. Na každé třídě je kuchyňka, která slouží k výdeji jídla.
K mateřské škole patří prostorná školní zahrada se, čtyřmi pískovišti a dostatečným počtem různých průlezek. 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.