Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Kopretinka

Mateřská škola Kopretinka

Hlavním symbolem součásti školy je ' kopretinka', která prolíná většinou činností. Motivuje děti při spoluvytváření prostředí školy, podílí se na získávání dovedností, vědomostí, postojů a hodnot dětí i dospělých.

Mateřská škola Kopretinka

Dostojevského 4154
43001 Chomutov

Telefon: 474 686 349
E-mail: reditelka16ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=6


Hlavním symbolem součásti školy je ' kopretinka', která prolíná většinou činností. Motivuje děti při spoluvytváření prostředí školy, podílí se na získávání dovedností, vědomostí, postojů a hodnot dětí i dospělých.ŠVP naší součásti je zaměřen na výtvarnou výchovu a preferuje prožitkové učení, proto se stává , pro školní rok 2007/2008, kamarádem 'kopretinky' kouzelník Barvínek, který bude společně s dětmi vytvářet prostředí, výzdobu i výtvarné práce, které budou vystaveny v Galerii pod schody.Barvínek je hlavní postavou projektu ' Barvínkův vodní svět', který je zaměřen na experimentování a pokusy s barvami a vodou ve všech podobách. Výsledky pozorování i výtvarných činností, souvisejících s projektem budou průběžně vystavovány v 1. patře u schodů v Barvínkově koutku. Dalším projektem, na kterém se Barvínek podílí jsou ' Ledové hrátky s kouzelníkem Barvínkem, jehož cílem je seznámit děti s technikou bruslení, se sporty na ledu, pěstovat v dětech kladný vztah ke sportu, sportovní chování, rozvíjet fyzickou zdatnost dětí. 

V souladu se zaměřením součásti bychom chtěli navázat spolupráci se ZUŠ v Chomutově, navštívit výtvarné výstavy, zúčastnit se výtvarných soutěží, přiblížit dětem ilustrátory knih . a tak v dětech rozvíjet estetické vnímání, cítění a prožívání.
Pedagogický sbor podporuje tvořivost a aktivity dětem blízké.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.