Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Lenešice

Mateřská škola Lenešice

Poslání Mateřské školy Lenešice-Rozvíjet dítě ve všech jeho oblastech a jeho schopnost učit se.Osvojit si základy hodnot na nichž je postavena naše společnost. Získat osobní samostatnost a schopnost projevovat se jako samostatná osobnost působící na své okolí.

Mateřská škola Lenešice

Knížete Václava 534
43923 Lenešice

Telefon: 415679422
E-mail: ms.lenesice@centrum.cz
Web: http://www.zslenesice.cz/materska-skola-lenesice.html


Poslání Mateřské školy Lenešice-Rozvíjet dítě ve všech jeho oblastech a jeho schopnost učit se.Osvojit si základy hodnot na nichž je postavena naše společnost. Získat osobní samostatnost a schopnost projevovat se jako samostatná osobnost působící na své okolí.

Všechny pedagogické pracovnice Mateřské školy Lenešicemají předepsanou odbornou a pedagogickou způsobilost. Pedagogický sbor je stabilní již několik let. Všechny pracovnice mají zájem o svůj další odborný růst, chtějí se vzdělávat. Služby pedagogických pracovnic jsou zajišťovány s ohledem na optimální pedagogickou péči.
Všichni zaměstnanci školy vytváří dětem takové prostředí, aby se zde cítily spokojeně, bezpečně a jistě.
Všechny děti mají v naší mateřské škole stejná práva, stejné možnosti i stejné povinnosti. Nikdo není znevýhodněn či povyšován.
Osobní svoboda a volnost dětí je respektována do určitých mezí , vyplývajících z řádu chování a norem, které jsou v naší škole stanoveny.
Péče o děti je podporující, sympatizující, počítáme s aktivní spoluúčastí dítěte při všech činnostech. Pedagogické pracovnice se snaží o nenásilnou komunikaci s dítětem, která je mu příjemná, kterou navazuje vzájemný vztah důvěry a spolupráce.
Postupně vyřazujeme nezdravé soutěžení mezi dětmi.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.