Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Neštěmice

Mateřská škola Neštěmice

Naše mateřská škola je starší budova s velkou zahradou na okraji neštěmického sídliště.

Mateřská škola Neštěmice

Mlýnská 385
40331 Ústí nad Labem

Telefon: 472 731 818
E-mail: ms_nestemice@volny.c
Web: http://www.msnestemice.w1.cz


Naše mateřská škola je starší budova s velkou zahradou na okraji neštěmického sídliště.Celé vnitřní vybavení MŠ prošlo nyní celkovou rekonstrukcí a zcela odpovídá požadavkům Evropské unie /dětské umývárny, kuchyně, přípravné kuchyňky./ Mateřská škola je vybavena novým nábytkem a třídy jsou zařízeny tak, aby vyhovovaly zcela potřebám dětí /dětské hrací koutky, koutky pro tělesnou a výtvarnou výchovu

Jako jedno z mála zařízení má naše MŠ stabilní lehárny, které jsou vybaveny dětskými válendami. Děti mají své stabilní místo na odpočinek, lůžkoviny jsou stále větrány. Povléká se jednou za 3 týdny. V nově zařízených umývárnách má každé dítě své místo na hygienické potřeby – hřeben a ručník, který se mění každý týden. V prádelně, která je vybavená novými automatickými pračkami, mandlem, žehlícím stoleem, si pereme veškeré prádlo sami.

Školní zahrada je prostorná s dřevěným herním vybavením, které chceme do budoucna ještě rozšířit o další herní prvky  o dopravní koutek, stoly a lavice ……
Zahrada je stíněna několika vzrostlými stromy, které v létě poskytují příjemný stín.
Pro ochlazení dětí používáme vodní mlhoviště, které nám připadá z hlediska hygieny nejpřijatelnější.

Naším hlavním úkolem je všestranný, harmonický rozvoj osobnosti dítěte se zaměřením na zodpovědnou přípravu dětí na školu.

Mateřská škola je trojtřídní a děti jsou zde rozdělené podle věku, což vyhovuje zaměření naší školy : 1. třída  3-4 roky,  2. třída 4-5 let,  3. třída 5-6 let. V anketě pro rodiče tato varianta na 100%  zvítězila. Učitelky pracují na třídách se stejnou věkovou skupinou a postupně nároky na děti zvyšují. Odpovídají tomu i výchovné plány které jsme si pro naši práci vytvořili. Chceme, aby se děti v naší mateřské škole cítily dobře, aby k nám rády chodily a proto se snažíme přizpůsobovat  výchovný program individuálním požadavkům rodičů i dětí.

Kontakt:

Mateřská škola Neštěmice
Mlýnská 385
40331 Ústí nad Labem

tel:+420 472 731 818

e-mail: ms_nestemice@volny.cz

[Web-Mateřská škola Neštěmice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.