Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Pastelka Chomutov

Mateřská škola Pastelka Chomutov

Hlavním cílem naší koncepce je seznamovat děti hravou formou se všemi oblastmi lidských činností a děním v okloním světě, učit je žít ve společnosti dětí a dospělých.

Mateřská škola Pastelka Chomutov

Třebízského 3084
43001 Chomutov

Telefon: 474 626 732
E-mail: reditelka6ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=4


Hlavním cílem naší koncepce je seznamovat děti hravou formou se všemi oblastmi lidských činností a děním v okloním světě, učit je žít ve společnosti dětí a dospělých. Naučit je vnímat přírodu-jako neoddělitelnou součást člověka, umět jí chránit a pomáhat.
Filosofií našeho výchovně vzdělávacího působení je vycházet z tradic české předškolní výchovy, orientovat se na dítě a jeho individualitu. Naším záměrem je, aby dítě získalo psychickou, sociální a přiměřenou fyzickou samostatnost a dovednosti i schopnosti důležité pro další vzdělávání a život.
Mateřská škola PASTELKA je rodinným typem školky s kapacitou 35 dětí v rozmezí             2,5 - 6 let věku dítěte. Je umístěna v dvoupodlažní vilce v oblasti Domoviny, kde jsou krásné vycházky do přírody. Děti mají také k dispozici velkou zahradu vybavenou novým dřevěným  programem . V budově MŠ jsou dvě heterogenní třídy, s veškerým příslušenstvím.
S dětmi pracují 3 kvalifikované učitelky, pořádek a čistotu má na starost 1 školnice a dětem vaří 1 kvalifikovaná kuchařka.
Náš vzdělávací program Bob a Bobek nelení - mají rádi cvičení  ... je založený na propojení spolupráce MŠ, dětí a rodičů. Školka nabízí během roku plno slavností a setkání s rodiči.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.