Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Pod lesem

Mateřská škola Pod lesem

Naší prioritou je třída pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Je to třída s názvem U berušek, která je zejména zaměřena na děti s vadami řeči.

Mateřská škola Pod lesem

Tylova 2085
43601 Litvínov

Telefon: 476 753 450
E-mail: skolkapodlesem@seznam.cz
Web: http://www.zsruska.cz/skolky-pod_lesem-o_nas.html


Naší prioritou je třída pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Je to třída s názvem U berušek, která je zejména zaměřena na děti s vadami řeči.S dětmi zde pracuje vysokoškolsky vzdělaný speciální pedagog podle individuálních vzdělávacích plánů.

Nejmladší děti vedeme k získávání prvních zkušeností života v kolektivu svých vrstevníků. Děti se učí samostatně dodržovat osobní hygienu, najíst se a obléci. Formou prožitkového učení se seznamují se základy hudební, výtvarné, literární a tělesné výchovy ve vzdělávacích blocích. S přibývajícím věkem dětí navazujeme na prvotní zkušenosti a poznatky ze všech oblastí života. Učíme děti respektovat přání kolektivu a dodržovat dohodnutá pravidla soužití ve skupině. Zároveň je však učíme prosazovat svůj názor a slovně ho vyjádřit. Přáním všech učitelek naší MŠ je a naše úsilí k tomu směřuje, aby v závěru docházky do MŠ bylo dítě schopno jako jedinečná osobnost vstoupit do další etapy života, tj. do základní školy.

Na co klademe velký důraz?
Na komplexní rozvoj řeči dětí a správnou výslovnost. Preventivní logopedická péče je prováděna se všemi dětmi MŠ, které to potřebují. Do této péče zapojujeme i rodiče. Naší snahou je aby děti při odchodu do ZŠ měly správnou výslovnost.

Kontakt:

Mateřská škola Pod lesem
Tylova 2085
43601 Litvínov

Tel: 476 753 450
mobil: 739 633 623 
 
[Web - Mateřská škola Pod lesem]
 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.