Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Pramínek

Mateřská škola Pramínek

Cílem výchovy naší mateřské školy je podpora rozvoje dětské individuality. Úkolem všech pedagogických pracovníků je poskytovat dětem dostatečné množství podnětů v oblasti citové a mravní výchovy s hlavním zaměřením na mezilidské vztahy, rozvíjet složky estetické výchovy a vztah ke kultuře a umění.

Mateřská škola Pramínek

Josefa Suka 2513
41501 Teplice

Telefon: 417 538 958
E-mail: info@mssukova.cz
Web: http://www.mssukova.cz


Cílem výchovy naší mateřské školy je podpora rozvoje dětské individuality. Úkolem všech pedagogických pracovníků je poskytovat dětem dostatečné množství podnětů v oblasti citové a mravní výchovy s hlavním zaměřením na mezilidské vztahy, rozvíjet složky estetické výchovy a vztah ke kultuře a umění.Poskytovat dostatek prostoru k mluvenému projevu dětí a umožnit tak rozvoj komunikativní dovednosti. Je důležité vyhovět potřebám dětí, ponechat jim prostor, aby se mohly přizpůsobit, poskytovat jim potřebnou ochranu a jistotu, sdílet s nimi radost i smutek, nadšení i zklamání, porozumět jim. Vedeme děti ke vzájemné pomoci.

Důležitá je pro nás spolupráce s rodiči. Rodiče jsou dostatečně informováni o aktivitách a výchovných a vzdělávacích metodách MŠ. Je jim umožněn přístup do tříd, kde si mohou pohrát se svými dětmi, sledovat jejich činnost, prohlédnout si výstavku výtvarných prací a jiných výrobků z různých materiálů. Veškeré úsilí je směrováno k vybudování příjemného prostředí pro děti, které zde tráví větší část dne, a to tak, aby nepociťovaly odloučenost od rodičů a aby pro ně byl pobyt v mateřské škole přínosem jejich individuálního rozvoje. Pro vzájemné potěšení pořádáme pravidelné besídky.

Mateřská škola se nachází v klidné čtvrti a téměř na okraji města Teplice. Pozemek sousedí s botanickou zahradou a v jeho bezprostřední blízkosti se nachází Janáčkovy sady, Písečný vrch s hvězdárnou, rozlehlý třešňový sad a veřejné dětské hřiště s komplexem prolézaček.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.