Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Trmice

Mateřská škola Trmice

Mateřská škola je původně lékařská vila, která byla postavena před druhou světovou válkou a od roku 1947 slouží účelům mateřské školy.

Mateřská škola Trmice

Lovecká 600
40004 Trmice

Telefon: 475 620 369
E-mail: mstrmice@volny.cz
Web: http://www.mstrmice.cz


Mateřská škola je původně lékařská vila, která byla postavena před druhou světovou válkou a od roku 1947 slouží účelům mateřské školy.Vilka se nachází v centru Trmic a přece v klidné lokalitě. Budova školy je vsazena do prostorné zahrady. Na školní zahradě je bazén, který děti využívají v letních měsících. Zahrada je vybavena běžnými průlezkami, houpačkami, klouzačkou, kolotočem, dvěma zakrytými pískovišti a samozřejmě jsou zde jak slunečná, tak i stinná místa.
Mateřská škola má kapacitu 60 dětí. Děti jsou rozdělené do třech tříd dle věku, neboť v mateřské škole jsou různě velké prostory.
třída – BROUČCI – děti 3 – 4 roky
třída – SLUNÍČKA – děti 4 – 5 let
třída – PASTELKY – děti 5 – 6 let a děti s odkladem školní docházky
Provoz mateřské školy je od 6.00 hod. do 16.30 hod.
Naše mateřská škola vstoupila do právní subjektivity 1. 1. 2003. Školní vzdělávací program naší školy je „HRAJEME SI CELÝ ROK". Tento program byl sestaven celým pedagogickým týmem MŠ. ŠVP je vypracován na základě RVP PV, je zde zastoupeno všech pět oblastí, které se navzájem prolínají a vychází ze zásad Komenského z Informatoria školy mateřské.

Nadstandardní činnosti
V mateřské škole máme mnoho zájmových činností. To ovšem neznamená, že by naše vzdělávání bylo nekvalitní, nebo mu něco chybělo.Tyto činnosti probíhají v době od 12.30 do 14.00 hodin a jsou hlavně pro předškoláky, kteří jen odpočívají a nespí. Předškoláci mají buď zájmovou činnost, hrovou klidovou činnost nebo odpočinek na lehátku.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.