Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola V Domcích

Mateřská škola V Domcích

Do MŠ se přijímají děti ve věku od 2,5 let na základě písemné žádosti rodičů. Adaptace nových dětí je individuální, po dohodě s rodiči.

Mateřská škola V Domcích

V Domcích 2427
44001 Louny

Telefon: 415 654 089
E-mail: msvdomcich@cbox.cz
Web: http://www.msvdomcich.cz/


Do MŠ se přijímají děti ve věku od 2,5 let na základě písemné žádosti rodičů. Adaptace nových dětí je individuální, po dohodě s rodiči.

Charakteristika školního vzdělávacího programu
Specifikum naší mateřské školy je v tom, že jsme na okraji města, blízko přírodě...Proto chceme v našem programu připomínat, zdůrazňovat a oživovat lidové tradiční zvyky, sepětí člověka s přírodou, abychom v dětech udržovali pocit sounáležitosti s místem, kde se narodily a žijí, pocit sounáležitosti se svým městem, zvláště pak s touto částí, kde vyvěrá léčivý pramen.
Proto jsme náš program nazvali :Od studánky po moře.
V plánu máme též zahrnuto učení o zdravějším životním stylu, který vede k vyrovnanosti nejen ve vztahu člověk - příroda, ale i ve vztahu k sobě samému. Chceme vést děti i jejich rodiče k uvědomění si jak důležitá je správná výživa a stravovací návyky. Budeme se snažit prosazovat co nejvíce přirozených potravin a nápojů, učit děti jíst zdravé potraviny, vyhýbat se nezdravým jídlům nejen v MŠ, ale i doma.
Prioritou našeho vzdělávacího programu je pohyb,jako základní potřeba předškolního dítěte.  Absenci pohybu v rodině chceme kompenzovat denní nabídkou pohybových činností v MŠ - ranní cvičení, tělovýchovné chvilky při pobytu venku i v odpoledních činnostech. Každý týden zařazujeme hlavní tělovýchovnou jednotku.

Náš program Od studánky po moře nabízí objemný soubor činností. Chceme,aby čas prožitý v mateřské škole byl pro dítě radostí, příjemnou zkušeností a dobrým základem do dalšího vzdělávání a do života vůbec.Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.