Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Zvoneček

Mateřská škola Zvoneček

Mateřská škola Zvoneček je trojtřídní škola umístěná v hezkém prostředí uprostřed zelené zahrady. Otevřena byla v roce 1976. Od té doby prošla různými proměnami.

Mateřská škola Zvoneček

Lipová 528
41742 Krupka

Telefon: 417 861 536
E-mail: mszvon.krupka@volny.cz
Web: http://www.mszvonecek.estranky.cz


Mateřská škola Zvoneček je trojtřídní škola umístěná v hezkém prostředí uprostřed zelené zahrady. Otevřena byla v roce 1976. Od té doby prošla různými proměnami.Nejen co se týče práce s dětmi, ale i co do vybavení a celkového vzhledu. Od roku 1994 má MŠ právní subjektivitu a celkem úspěšně spolupracuje se zřizovatelem - Městským úřadem v Krupce.
V současné době má škola kapacitu 75 dětí. Děti navštěvují 3 třídy, kde jsou
rozdělené podle věku, ale navzájem se všechny znají. Zejména ze společných akcí nebo z pobytů venku. Během dne mají také možnost se potkávat ráno a odpoledne, když se schází a rozchází v jedné třídě.
Názvy tříd jsou pro snazší orientaci dětí hrdinové nejznámějších pohádek. To souvisí s celkovým zaměřením Školního vzdělávacího plánu: Budulínkové, Koblížci a Smolíčkové. Ve třídách pracuje 6 kvalifikovaných učitelek, které se neustále průběžně vzdělávají.

Každá třída má hernu a stálou ložnici.Ve třídě Smolíčků byla ložnice přebudována na tělocvičnu. Ke každé třídě přísluší umývárna, WC a šatna. Opět ve třídě Smolíčků byla šatna přebudována na keramickou i pracovní dílnu/je vybavena stolem se svěráky, hrnčířským kruhem aj. /Šatna Smolíčků byla přemístěna do prostoru haly.Ve třídě Koblížků prošla umývárna a WC rekonstrukcí. Další třídy na ni ještě čekají a doufáme, že se brzy dočkají.

Kontakt:

Mateřská škola Zvoneček
Lipová 528
41742 Krupka

Tel:+420 417 861 536
Email: mszvon.krupka@volny.cz

[Web - Mateřská škola Zvoneček]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.