Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola Bartuškova

Mateřská škola Bartuškova

Mateřská škola je čtyřtřídní s jednou třídou pro děti se specializovanými vzdělávacími potřebami (logopedickými).

Mateřská škola Bartuškova

Bartuškova 886
67401 Třebíč

Telefon: 568 850 585
E-mail: ms.bartuskova@tiscali.cz
Web: http://msbartuskova.cz


Mateřská škola je čtyřtřídní s jednou třídou pro děti se specializovanými vzdělávacími potřebami (logopedickými). Je tvořena dvěma budovami vzdálenými od sebe asi 200m. Bartůškova a Lidická, jejichž součástí je školní jídelna. Kolem každé budovy je rozsáhlá školní zahrada. Obě budovy jsou dvoupodlažní, na ulici Lidická se dvěma vstupními vchody pro rodiče a děti, na ulici Bartůškova se společným vchodem pro obě třídy. Obě budovy školy byly ve školním roce 2004/2005 kapacitně plně vytíženy. V letošním školním roce je zapsáno 96 dětí v heterogenních třídách, o které pečuje 8 kvalifikovaných pedagogických pracovnic, 4 pracovnice ŠJ a 4 pracovnice provozního personálu. Hospodářka školy a vedoucí ŠJ zajišťuje obě pracoviště. Mzdovou agendu zajišťuje škole na dohodu Služba škole- Kneslíková.

Součástí každé budovy školy je školní kuchyně, na ulici Bartůškova ještě s výdejnou pro třídu Broučků. Vybavení školní kuchyně nesplňovala plně požadavky EU, bylo nutné doplňit krycí sítě na okna obou kuchyní, na ulici Bartůškova vyměnit osvětlení školní kuchyně. Dále byly provedeny opravy a doplnění zahradního vybavení, provedena výměna dětských WC a oddělujících mezistěn na ulici Bartůškova, na ulici Lidická provedena venkovní oprava schodiště na školní zahradu, zakoupen nový nábytek ke stolování (viz. požadavky na údržbu zařízení pro rok 2005/2006).
Mateřská škola je umístěna v lokalitě, která umožňuje vycházky do přírody- v těsné blízkosti školy je les, park a Libušino údolí s potokem.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.