Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola Čtyřlístek

Mateřská škola Čtyřlístek

MŠ Čtyřlístek Třebíč byla poprvé otevřena před 34 lety. Mateřská škola se nachází v jednom z prvních městských sídlišť, v poměrně klidné části Horka Domky.

Mateřská škola Čtyřlístek

Kubišova 1291
67401 Třebíč

Telefon: 568841135
E-mail: ms.ctyrlistek@sendme.cz
Web: http://www.materskeskolky.cz/nskolka.php


MŠ Čtyřlístek Třebíč byla poprvé otevřena před 34 lety. Mateřská škola se nachází v jednom z prvních městských sídlišť, v poměrně klidné části Horka Domky.Čtyřlístek v logu školy je zcela funkční- najdete u nás čtyři smíšené třídy , které se liší svým zaměřením.

Výtvarná třída-  nabízí dětem možnost vyzkoušet rozšířenou nabídku výtvarných technik a experimentů s různými materiály, klade důraz na rozvoj tvořivosti, fantazie, rozvíjí manipulační schopnosti dětí.
Sportovní třída-  podporuje spontánní aktivity dětí, vede děti ke správnému držení těla, využití sportovních pomůcek ,doplňků a zajímavého nářadí a náčiní.
Přírodní třída- dětem otevírá svět poznání přírody všemi smysly, děti mají k dispozici mikroskopy, atlasy a naučené knihy, přímo na třídě chovají křečky, rybičky a vodní želvičky, které mohou pozorovat a zapojit se do péče o ně.
Hudební třída- vede děti k hlubšímu zájmu o zpěv, děti se učí dobře zvládnout zpěv za doprovodu klavíru i rytmických nástrojů, hrají hudebně-pohybové a taneční hry. Nejen děti z hudební třídy se mohu zapojit do kroužku Flétnička.

Mateřská škola je stále modernizována, na každé třídě mají děti k dispozici počítač s výukovými programy. Školku obklopuje školní zahrada s pískovišti, postupně připravujeme velkou obnovu zahradního vybavení, projekt již máme zpracovaný. Nově probíhá i osázení zahrady zelení.

Pro děti připravujeme i mnoho dalších aktivit a akcí- návštěvy divadla, vzdělávací programy, výlety. Spolupracujeme se dvěma místními ZŠ – Horka Domky a Na Kopcích. Nově jsme navázali spolupráci s PPP Třebíč.

Poskytujeme dětem celodenní stravování nově doplněné o bio potraviny, abychom podpořili zdravý vývoj dětí a zájem o racionální stravování .

Kontakt:

Mateřská škola Čtyřlístek
Kubišova 1291
674 01 Třebíč

Tel: 568841135
 
E-mail : ms.ctyrlistek@sendme.cz

[Web-Mateřská škola Čtyřlístek]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.