Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola Nová 397

Mateřská škola Nová 397

Naše mateřská škola sídlí ve starší účelové budově umístěné v okrajové části obce. Je dvoutřídní s celodenním provozem, obklopená přilehlou prostornou školní zahradou, která je vybavena pro hry a činnosti dětí venku.

Mateřská škola Nová 397

Nová 397
67575 Mohelno

Telefon: 568642454
E-mail: msmohelno@seznam.cz
Web: http://www.materskeskolky.cz/nskolka.php?mesto=Mohelno&ide=4645&akce=preregistr


Naše mateřská škola sídlí ve starší účelové budově umístěné v okrajové části obce. Je dvoutřídní s celodenním provozem, obklopená přilehlou prostornou školní zahradou, která je vybavena pro hry a činnosti dětí venku.Součástí školy je školní jídelna. Od 1.1.2003 je příspěvkovou organizací. Kapacita školy je 50 dětí, v letošním roce máme zapsáno 48 dětí. V obou třídách jsou věkově smíšené skupiny. Mateřskou školu navštěvují i děti z okolních obcí - Lhánic, Senorad, Kladerub nad Oslavou, Kramolína, Dukovan a Březníka... Překrásné přírodní prostředí v okolí obce, dominované chráněnou oblastí Hadcovou stepí a údolím řeky Jihlavy, nám poskytuje možnosti ke kvalitnímu seznamování a poznávání přírodního prostředí.

Naší snahou je vytvářet v mateřské škole takové prostředí a atmosféru, aby děti rády do mateřské školy přicházely, získaly zde vědomosti, dovednosti a návyky potřebné pro další život a zachovaly si pěkné vzpomínky na část svého dětství prožitého v mateřské škole. Uvědomujeme si, že to, jak se dítě v mateřské škole cítí a co prožívá, má z hlediska úspěšnosti jeho vzdělávání klíčový význam. Proto dbáme na to, aby se děti v naší škole cítily spokojené a v bezpečí. Každé dítě vnímáme jako jedinečnou bytost, která má své individuální možnosti a své potřeby. Proto i vzdělávání dítěte mírou i kvalitou odpovídá jeho osobním možnostem a potřebám. Vzdělávání dětí probíhá přirozeně, nenásilně a spontánně. Stavíme proto na vnitřní motivaci dítěte a jeho osobní aktivaci, děti si samostatně volí činnosti, samostatně se projevují a na základě vlastního rozhodování se také přizpůsobují. Dbáme na rovnováhu mezi řízením činností dětí, nepřímou účastí na jejich spontánních aktivitách a využíváním spontánně vzniklých situací. Vzdělávání dětí směřujeme k tomu, aby děti získaly dobré základy do života a pro další vzdělávání, aby byly schopny s uspokojením zvládat další životní a vzdělávací etapy. Každému dítěti vytváříme takové podmínky, aby dosáhlo úrovně rozvoje a výsledků učení, které optimálně odpovídají jeho osobním možnostem.

Kontakt:

Mateřská škola Nová 397
Nová 397
675 75 Mohelno

Tel: 568642454

E-mail : msmohelno@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Nová 397]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.