Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola Police u Jemnice

Mateřská škola Police u Jemnice

V zájmu bezproblémového přechodu dětí z mateřské do základní školy je vytvořen společný program mateřské a základní školy, v jehož rámci děti z MŠ navštěvují v ZŠ výuku matematiky a češtiny.

Mateřská škola Police u Jemnice

Police č.109
67534 Police - u Jemnice

Telefon: 722 815 805
E-mail: zspolice@seznam.cz
Web: http://zspolice.webgarden.cz/


V zájmu bezproblémového přechodu dětí z mateřské do základní školy je vytvořen společný program mateřské a základní školy, v jehož rámci děti z MŠ navštěvují v ZŠ výuku matematiky a češtiny.Děti spolu dále absolvují společné posezení na Vánoce, společné velikonoce a řadu společných aktivit, např. pouštění draků, hry na sněhu, výtvarnou dílnu, různé hry a soutěže atp. Na závěr školního roku pak probíhá společný Den dětí v mateřské škole.

Mateřská škola tvoří odloučené pracoviště v jednopatrové budově v klidné zóně mimo hlavní komunikaci. K budově přiléhá zahrada s nově vybudovaným pískovištěm a průlezkami. Zahrada je osázena stromy, které poskytují dětem stín a vhodné prostředí při pobytu venku. Je využívána téměř celoročně.Mateřská škola je již několik let jednotřídní.

Provoz mateřské školy se zpravidla přerušuje na období jarních, velikonočních, hlavních, podzimních a zimních prázdnin z důvodu nízkého počtu, respektivě žádných dětí, které by v tomto období mateřskou školu navštěvovaly.

Kontakt:

Mateřská škola Police
Police č.109
675 34 Police-u Jemnice

tel: 722 815 805

[Web - Mateřská škola Police]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.