Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola U Burbínka

Mateřská škola U Burbínka

Předškolní vzdělávání podporuje rozvoj osobnosti dítěte předškolního věku, podílí se na jeho zdravém citovém, rozumovém a tělesném rozvoji a na osvojení základních pravidel chování, základních životních hodnot a mezilidských vztahů.

Mateřská škola U Burbínka

Resslova 44
58601 Jihlava

Telefon: 567 210 586
E-mail: resslova@volny.cz
Web: http://www.msmozaikaji.cz/resslova/index.htm


Předškolní vzdělávání podporuje rozvoj osobnosti dítěte předškolního věku, podílí se na jeho zdravém citovém, rozumovém a tělesném rozvoji a na osvojení základních pravidel chování, základních životních hodnot a mezilidských vztahů.Předškolní vzdělávání vytváří základní předpoklady pro pokračování ve vzdělávání. Předškolní vzdělávání napomáhá vyrovnávat nerovnoměrnosti vývoje dětí před vstupem  do základního vzdělávání a poskytuje speciálně pedagogickou péči dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.

Škola je koncipována do dvou poschodí,  v  přízemí  se  nachází 1 třída se sociálním zařízením pro děti, 3 šatnami pro děti, šatnou provozních zaměstnanců a šatnou učitelek, přípravnou stravy, kanceláří  a vývařovnou.
V druhém poschodí jsou 2 třídy se samostatným sociálním zařízením pro děti, 2 kabinety s pomůckami  pro činnosti výtvarné,pracovní, tělovýchovné, rozumové, učitelská a dětská knihovna, učebna jazyků, učebna s PC pro děti, 2 šatny učitelek a 2 přípravny stravy.
Mateřská škola je umístěna v okrajové části Jihlavy a nabízí proto veškeré možnosti pro ekologickou výchovu, pobyt v přírodě, lese, otužování  a pro spoustu tvořivých  činností ve volné přírodě.

Kontakt:

Mateřská škola U Burbínka-Jihlava 
Resslova 44 
58601 Jihlava


Tel:567 210 586


e-mail resslova@volny.cz

[Web-Mateřská škola U Burbínka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.